LEGACY
Pozzzz svima
10 odgovora1,263 pregleda
13 REP26%
→ Istraživač
apr 2008.
apr 2008.#1
Zdravo narode moje ime je Dragana i iz Sremske Mitrovice sam.Pocela sam pusiti pre dve godine i ne secam se da sam prestala......:devilfingers:
Za vas sam cula odavno al nikako da se nakanim za registraciju....sve do sada....
Kako ste vi,kakvo je vreme kod vas????:respect:
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
Ledo
ENTUZIJASTA572 REP93%
→ Poznavalac
greenmengace
ENTUZIJASTA309 REP27%
→ Poznavalac
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
apr 2008.
apr 2008.#6
a da ti nije mo~da brat radnaskela nekadasnji clan foruma ? :postcrisis:
:vb_kez::read:
apr 2008.
1 / 6
apr 2008.
apr 2008.