VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozzzz svima
LEGACY

Pozzzz svima

10 odgovora1,263 pregleda

apr 2008.

#1
Zdravo narode moje ime je Dragana i iz Sremske Mitrovice sam.Pocela sam pusiti pre dve godine i ne secam se da sam prestala......:devilfingers: Za vas sam cula odavno al nikako da se nakanim za registraciju....sve do sada.... Kako ste vi,kakvo je vreme kod vas????:respect:
elephant0rAMBASADOR

apr 2008.

#2
Suuunncaaanoooo Dobro nam doshla ;)

apr 2008.

#3
drago mi je sto sam se ovde nasla
LedoENTUZIJASTA

apr 2008.

#4
svi smo se mi usrecili odkad smo se nasli ovdje:-)
greenmengaceENTUZIJASTA

apr 2008.

#5
treba nam jednu sunce ....jel samo ti si ili ??? pozz

apr 2008.

#6
a da ti nije mo~da brat radnaskela nekadasnji clan foruma ? :postcrisis: :vb_kez::read:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se