LEGACY
Red je red
17 odgovora1,013 pregleda
drogaš
ISTRAŽIVAČ115 REP43%
→ Entuzijasta
drogašISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#1
Red je red, a ja san ga ve prikraija. Dikod san se javija, a predstavija se nisan. Puno viae
itan nego piaen, pa san smetnija...
Iz HR san, obala, dugogodianji sta~ vikend konzumenta isklju
ivo zelenih sredstava.
Ne volin kupovat svugdi, svaata i po svaku cijenu.
Volin radit na zemlji, vrtile mi se neke sjemenke, pa rekoh....
Teaki novajlija, nadan se da u imat neato srie savladat gradivo i ata osuait pa dogodine nanovo.
Nadan se da pisanje u dijalektu ne smeta, pa eto,
itamo se.
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
jul 2013.
jul 2013.#2
ma samo naprijed majstore :D
imas svo gradivo, tu citanje i dogodine si pro ako ulozis truda :)
peace out !
-WhiteWidoW-
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
GrowByLudak
ENTUZIJASTA234 REP9%
→ Poznavalac
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2013.
okt 2013.#9
covek se predstavio pre tri meseca vi sad zaredjali da ga pozdravljate, ccc ;)
GrowByLudak
ENTUZIJASTA234 REP9%
→ Poznavalac
GrowByLudakENTUZIJASTA
okt 2013.
okt 2013.#10
on vec i popusio to a zaboravio za nas :( ni da nam pokaze kako to izgleda :spcartmanmad: :smoke18:
jul 2013.
1 / 10
jul 2013.
okt 2013.