VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Red je red
LEGACY

Red je red

17 odgovora1,013 pregleda
drogašISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#1
Red je red, a ja san ga ve prikraija. Dikod san se javija, a predstavija se nisan. Puno viae itan nego piaen, pa san smetnija... Iz HR san, obala, dugogodianji sta~ vikend konzumenta isklju ivo zelenih sredstava. Ne volin kupovat svugdi, svaata i po svaku cijenu. Volin radit na zemlji, vrtile mi se neke sjemenke, pa rekoh.... Teaki novajlija, nadan se da u imat neato srie savladat gradivo i ata osuait pa dogodine nanovo. Nadan se da pisanje u dijalektu ne smeta, pa eto, itamo se.
DJFlyHighLEGENDA

jul 2013.

#2
ma samo naprijed majstore :D imas svo gradivo, tu citanje i dogodine si pro ako ulozis truda :) peace out !
kutijeENTUZIJASTA

jul 2013.

#3
Dis brale. :)
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#4
:signs046:
GrowByLudakENTUZIJASTA

okt 2013.

#5
brajo si stavia sta uzemlju :D
blankerENTUZIJASTA

okt 2013.

#6
pozdrav

okt 2013.

#7
:signs046:
TarzanZMAJ

okt 2013.

#8
:signs046:

okt 2013.

#9
covek se predstavio pre tri meseca vi sad zaredjali da ga pozdravljate, ccc ;)
GrowByLudakENTUZIJASTA

okt 2013.

#10
on vec i popusio to a zaboravio za nas :( ni da nam pokaze kako to izgleda :spcartmanmad: :smoke18:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se