VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Howdy ho!
LEGACY

Howdy ho!

14 odgovora1,168 pregleda
TrulyoZMAJ

feb 2019.

#1
Pozdrav, zovem se Tomislav, 31 godina. Po eo sam puaiti tek prije cca 2 godine, te ve inom koristim za vikend u~ivanje sa najboljim drugarima - nakon ato poletimo, znamo snimati nekakve emisije, pri ati i izmialjati odreene pri e itd. U biti samo najbolje od vutre. itam vas du~e vrijeme, a eto napokon odlu io se registrirati jer imam jedno pitanje vezano uz ulje. Hvala!

feb 2019.

#2
Dobro dosao na :vutra:.Evo ti neki linkove na tu temu pa probaj tamo da pitas sve sto te interesuje oko ulja. https://www.vutra.org/threads/kanabis-ulje-izrada-doziranje-i-djelovanje.13428/ https://www.vutra.org/threads/informacije-o-bolestima-za-koje-je-poznato-da-kanabis-ima-utjecaja.6146/ https://www.vutra.org/threads/bioloska-dostupnost-kanabioida-na-osnovu-metode-konzumacije.18398/

feb 2019.

#3
Welcome Tomi :thumb:
TrulyoZMAJ

feb 2019.

#4
Ma ovako - meni ulje prvenstveno treba radi nebi vjerovali - e cigarete. Prestao sam puaiti obi ne cigarete, trenutno sam u smanjivanju e cigarete, no eto poato imam te vikend poroke - doaao sam na ideju kako vutru ubaciti u e tekuinu. Znam za atomizere za suho puaenje itd, no eto htio bih negdje postaviti pitanje u emu bi se mogla vutra namo iti da otpusti thc, i da se pomijeaa sa e-tekuinom? Davno sam "pio" vutru preko mlijeka itd - pa si nekako kontam, ata da uzmem obi no ulje od ind. kanabisa, ugrijem, ubacim koji head, da li bi to ulje apsorbiralo thc iz vutre? Hvala svima!
Pohani šnicelPOZNAVALAC

feb 2019.

#5
pozz Tomi..dobrodoaao nam;-)
likfrikLEGENDA

feb 2019.

#6
I ja pi im po e -cigaretlini. bilo je pri a odotome ve, da se umjesto e tekuine koristi ulje pa to nije ialo. Btw: Welcomenzi! :razvaljen::
TrulyoZMAJ

feb 2019.

#7
Zaato nije ialo? Na koju se temu smijem prebaciti sa raspravom, da ne zeznem odmah u startu? :D

feb 2019.

#8
https://www.vutra.org/threads/elektroni%C4%8Dke-cigarete-ili-samo-e-cigarete.7350/page-3#post-395290

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se