LEGACY
extra ste ...
40 odgovora4,088 pregleda
10 REP20%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#1
google ... fala qrcu da sam u ovoj 2006 godini naisao na nesto meni stvarno zanimljivo i korsino na netu ... vutra.org nadjoh na google sasvim slucajno i momci mogu samo reci svaka cast za ovo od mene imate punu podrsku i mislim da ce pola mog grada da se uclani ovdje kada saznaju za site ... sada idem pregledati site dalje ima dosta toga a ja sam tek stigao ... pozz svima
LEGALISE IT
doors_of_perception
AMBASADOR2.457 REP27%
→ Legenda
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
BloodspillerPOZNAVALAC
okt 2006.
okt 2006.#3
Welcome to the ganja academy. May the weed be with you! :D
15 REP30%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#4
Preko herbateke. Tra~ila sam ljekovito bilje i narodnu medicinu, pa mi je izbacio i vaau stranicu, tamo gdje piae o vutri i medicini. i to je bilo to :roll: ljubav na prvi pogled :srtze:
Bloodspiller
POZNAVALAC1.123 REP58%
→ Ambasador
BloodspillerPOZNAVALAC
okt 2006.
okt 2006.#5
Ti si kao neka novinarka? Jel piaea za kakve novine da nas malo promoviraa? :wink:
10 REP20%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#6
ovo treba nagraditi :> ljubav na prvi pogled , ja0 ja0o ja0 :P :banana_jahach:
Kool King T
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
Kool King TENTUZIJASTA
okt 2006.
okt 2006.#7
sla~em se sa 4m1r-om.treba je nagraditi.za nagradu neka poaalje malo vutre meni i 4m1r-u i naravno adminima da i njih ne zaboravimo.btw dobro doali
15 REP30%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#8
Ne radim kao novinar, radim kao PR manager (public relations mgr.) A vutru ne aaljem da se ne rasipa. Svi ste welcome kod mene. Samo kad postavim taj knauf :wink:
Kool King T
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
Kool King TENTUZIJASTA
okt 2006.
okt 2006.#9
nema veze sto ce se rasipati.lipo zapakiraj i sve ce biti ok.ko se sla~e neka digne ruku :tjao:
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
21 REP42%
→ Istraživač
32 REP64%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#12
A kako sam vas nasao!?
pa jednostavno ,malo se interesovao oko ganje i eto vaseg sajta
procitah ,svideo mi se i odmah se uclanio
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
Kool King T
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#15
Ja mogu reci sledece ,ovo mi preporuèio drug koji nije uplivo u ove mirne vode ali znajuæi me i moje dugogodišnje zanimanje za ovu oblast nije èeko ni trenutak da me obavesti da ne ostanem slep kod oèiju
sinsemila_smajl
POZNAVALAC656 REP6%
→ Ambasador
UserName
ENTUZIJASTA246 REP12%
→ Poznavalac
UserNameENTUZIJASTA
okt 2006.
okt 2006.#17
Da sam trazila ovak nest ne bih nasla.. stvarno sam ponosna na sebe. pozdrav svima :lol:
Beyond
LEGENDA5.330 REP3%
→ Zmaj
Vuk_samotnjaK
AMBASADOR1.587 REP2%
→ Legenda
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
okt 2006.
1 / 21
okt 2006.
nov 2006.