VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav, sa malim zakašnjenjem
LEGACY

Pozdrav, sa malim zakašnjenjem

10 odgovora1,573 pregleda

okt 2017.

#1
Pozdrav. Da se predstavim, ja sam iz RH, Prvi put sam se sa travicom susreo sa otprilike 12-13 godina, nije da sam ponosan, ali sta je tu je. U to doba sam jako rijetko dimio vutru, jer vecinom ili nisam skupio para, ili se nije moglo naci ista na ulici. Rekao bih da sam dimio mozda jednom mjesecno, jednom u 2 mjeseca itd. Svaki put 0.5. Uglavnom sam jako rijetko pusio, i nisam imao problema sa skolom, I opcenito nisam imao problema u zivotu, (osim nekada sa obitelji i to sve, nevezano za vutru ali nije bitno). Vec sa 15-16 sam poceo redovito dimit' ali nije bilo nikakvih posljedica, jedino ako mi lokalni diler da neki arot, onda popiz*im, ali sve ok. Pronasao sam ovaj forum tako da uvijek kad sam guglao nesto vezano za travu, prvi rezultat bi bio vutra.org. Uclanio sam se i bilo je super. Poceo sam pregledavati ovo mjesto i shvatio sam da nema nacionalista, svadja, i negativnih stvari. Predivno je, ljudi vecinom imaju razumijevanja. Vec sam objavio 2 teme, i fino je. Nadam se da ce sve biti lijepo kao sto je uvijek bilo, i da ce tako i ostati. :)

okt 2017.

#2
Dobrodosao :gled::rasta::let:
rKj420ZMAJ

okt 2017.

#3
[bez sadržaja]
StipeZMAJ

okt 2017.

#4
Dobrodosao :) pise da imas 17

okt 2017.

#5
Hvala. Pa pise, imam 17, nadam se da to nije neki problem jer sam poprilicno blizu 18. A rodjendan mi nije 20.4 (420) samo da se zna :)
L0oDZMAJ

okt 2017.

#6
Pravila postoje da bi se krsila... :) Kad napunis 18 dodji se druzimo,stej haj:vozdra:

🔒 Ova tema je zaključana