LEGACY
Pozz Ekipa :)
22 odgovora1,889 pregleda
Maca.M
ENTUZIJASTA322 REP31%
→ Poznavalac
Maca.MENTUZIJASTA
nov 2018.
nov 2018.#1
Pozdrav ekipa, ja sam Maca :wave:. Mariju sam upoznala pre nekih dve godine i od tada smo postale veoma prisne prijateljice, zajedno smo provele mnoge zvezdane noci, isle na sjajna putovanja i voznje.. ::banjahanje:: Za ovaj divni sajt sam saznala od bate i otvorila nalog. Dosta citam, ima puno fantasticnih dnevnika i tema, tako da mi je uvek zanimljivo:vutra:
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
420Florist
ZMAJ34.960 REP
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
Igorče
ZMAJ34.744 REP
IgorčeZMAJ
nov 2018.
nov 2018.#8
Zdravo Maco,najiskrenije se nadam da nisi moja cerka,nego slucajno imate isti nadimak i inicijale..... U protivnom odoh da kupim trokrilni sifonjer,70l zemlje i narucim seme ::grupnjak::
Maca.M
ENTUZIJASTA322 REP31%
→ Poznavalac
Maca.MENTUZIJASTA
nov 2018.
nov 2018.#9
Hvala na dobrodoslici :love2:Jako ste ljubazni a i po komentarima i dnevnicima vidim da ovde ima dosta znanja, kojim ce se drustvo nadam se, okaniti besmislenih predrasuda :fuck:o biljkama. Ja znam da jesam. :D
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
nov 2018.
nov 2018.#10
Pozz Maca, dobro dosla, udji i ne izuvaj se
vidi purgera sto glumi bosanca :rofl:
420Florist
ZMAJ34.960 REP
nov 2018.
1 / 12
nov 2018.
nov 2018.