VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozz Ekipa :)
LEGACY

Pozz Ekipa :)

22 odgovora1,889 pregleda
Maca.MENTUZIJASTA

nov 2018.

#1
Pozdrav ekipa, ja sam Maca :wave:. Mariju sam upoznala pre nekih dve godine i od tada smo postale veoma prisne prijateljice, zajedno smo provele mnoge zvezdane noci, isle na sjajna putovanja i voznje.. ::banjahanje:: Za ovaj divni sajt sam saznala od bate i otvorila nalog. Dosta citam, ima puno fantasticnih dnevnika i tema, tako da mi je uvek zanimljivo:vutra:

nov 2018.

#2
Dobrodosla na :vutra::rasta:

nov 2018.

#3
es ba maco :D i dobro dosla nam ti
L0oDZMAJ

nov 2018.

#4
Doala dobro na :vutra:

nov 2018.

#5
Poz maco smiley9934 dobrodosla :wave:

nov 2018.

#6
[bez sadržaja]

nov 2018.

#7
:wave: dobro nam dosla :wave:

nov 2018.

#8
Zdravo Maco,najiskrenije se nadam da nisi moja cerka,nego slucajno imate isti nadimak i inicijale..... U protivnom odoh da kupim trokrilni sifonjer,70l zemlje i narucim seme ::grupnjak::
Maca.MENTUZIJASTA

nov 2018.

#9
Hvala na dobrodoslici :love2:Jako ste ljubazni a i po komentarima i dnevnicima vidim da ovde ima dosta znanja, kojim ce se drustvo nadam se, okaniti besmislenih predrasuda :fuck:o biljkama. Ja znam da jesam. :D

nov 2018.

#10
Pozz Maca, dobro dosla, udji i ne izuvaj se vidi purgera sto glumi bosanca :rofl:

nov 2018.

#11
Napaceni bosnjo je to hahaha :p
HimenISTRAŽIVAČ

nov 2018.

#12
Welcome:)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se