LEGACY
Dobro jutro
20 odgovora894 pregleda
Peta
ISTRAŽIVAČ120 REP47%
→ Entuzijasta
PetaISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#1
Pozdrav svima, dolazim iz kontinentalnog dijela. Do foruma sam doala preko magi
ne stranice google :) naime kako je sve to po
elo prilikom redovite upotrebe smijeanih cigareta doala sam u kontakt sa sjemenjem i onda na ideju hej
ovje
e zaato nebi i ja imala svoje drvo :) puno
itam malo piaem .. ~elim se zahvaliti ljudima koji su omoguili da ova stranica bude tu gdje je takodjer i svim drugim clanovima koji besramno dijele savjete i u
e novake kako se ophoditi sa biljem kako ga uzgajati odgajati voljeti itd :D
Creative
LEGENDA14.039 REP90%
→ Zmaj
Jolly Joker
ZMAJ41.903 REP
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
okt 2013.
1 / 11
okt 2013.
okt 2013.