VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Dobro jutro
LEGACY

Dobro jutro

20 odgovora894 pregleda
PetaISTRAŽIVAČ

okt 2013.

#1
Pozdrav svima, dolazim iz kontinentalnog dijela. Do foruma sam doala preko magi ne stranice google :) naime kako je sve to po elo prilikom redovite upotrebe smijeanih cigareta doala sam u kontakt sa sjemenjem i onda na ideju hej ovje e zaato nebi i ja imala svoje drvo :) puno itam malo piaem .. ~elim se zahvaliti ljudima koji su omoguili da ova stranica bude tu gdje je takodjer i svim drugim clanovima koji besramno dijele savjete i u e novake kako se ophoditi sa biljem kako ga uzgajati odgajati voljeti itd :D
MeskalitoLEGENDA

okt 2013.

#2
Welcomenzi ;)
kumoviAMBASADOR

okt 2013.

#4
Uranila :D
TarzanZMAJ

okt 2013.

#5
dobro nam doala! :signs046:
CreativeLEGENDA

okt 2013.

#6
:cvetak :vb_wave: :vb_wave: :vb_wave: :vb_wave:

okt 2013.

#7
:signs046:
Turf.POZNAVALAC

okt 2013.

#8
:signs046:

okt 2013.

#9
:signs046:

okt 2013.

#10
:signs046:
olidoboliLEGENDA

okt 2013.

#11
Dobrodoala Peta.... :joint2:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se