VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav
LEGACY

Pozdrav

12 odgovora641 pregleda

sep 2012.

#1
Lijep pozdrav ekipa. :wave: Iz BiH sam, poceo sam puaiti ovo lito. Student sam Informatike. Mogu vam rec da je trava fakat jedna posebno nova stvar u mom zivotu. Siam da sam jos prije godinu dana bjezo od trave ko ava od krsta. Onda sam procitao par lanaka u vezi mare kako je u biti zdrava, tad sam odlucio da cu probat, a kako proba tako i nastavi.. :)
Z&NZMAJ

sep 2012.

#2
:signs046:
not smokeLEGENDA

sep 2012.

#3
:signs046::spliff:
jesamZMAJ

sep 2012.

#4
:vb_wave::vb_wave::vb_wave:
pecurkoPOZNAVALAC

sep 2012.

#5
Pozdrav, dobro je ato ti je prirasla srcu, ali pamet u glavu i dr~i se mare i koleginica sa faksa....kad si student svaata ti se nudi...

sep 2012.

#6
Oooo znam... :dada
Dr.ChronicENTUZIJASTA

sep 2012.

#7
dobrodosao :) !

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se