LEGACY
Pozdrav
12 odgovora641 pregleda
11 REP22%
→ Istraživač
sep 2012.
sep 2012.#1
Lijep pozdrav ekipa. :wave: Iz BiH sam, poceo sam puaiti ovo lito. Student sam Informatike. Mogu vam rec da je trava fakat jedna posebno nova stvar u mom zivotu. Siam da sam jos prije godinu dana bjezo od trave ko ava od krsta. Onda sam procitao par
lanaka u vezi mare kako je u biti zdrava, tad sam odlucio da cu probat, a kako proba tako i nastavi.. :)
pecurko
POZNAVALAC948 REP39%
→ Ambasador
pecurkoPOZNAVALAC
sep 2012.
sep 2012.#5
Pozdrav, dobro je ato ti je prirasla srcu, ali pamet u glavu i dr~i se mare i koleginica sa faksa....kad si student svaata ti se nudi...
Dr.Chronic
ENTUZIJASTA406 REP52%
→ Poznavalac
sep 2012.
1 / 7
sep 2012.
sep 2012.