VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav braco i sestre
LEGACY

Pozdrav braco i sestre

12 odgovora1,096 pregleda
KomadantISTRAŽIVAČ

jun 2019.

#1
Zdravo kako ste svi, moje ime je moje ime i nicije drugo....Sad mi je trenutno inspiracija ravna nuli tako da ne znam sta da pisem, kao tele sam.. U principu vutru sam poceo pusiti oko petnaeste godine. Cilj mi je svakako da se preselim u neku zemlju gde je dekrimilanizovana/tolerisana trava kako ne bih imao problema sa mafijom, pardon, zakonom.. Par puta su mi pronalazili smesne kolicine za sopstvenu upotrebu i nije bas fino bakcati se sa njima oko par grama trave.. Planiram i ciljam uvek da napravim svoj grow boks sa greenhouse semenima jer sam samo njih do sada koristio i dobro su se pokazali.. Trava mi je generalno mnogo bolja i od alkohola i od cigara. Toliko. Hvala vam sto ste izdvojili vreme da procitate ovih nekoliko uvodnih recenica. Sve najbolje zelim svima! Nozomi.

jun 2019.

#2
dobro dosao ti nama na :vutra:
rKj420ZMAJ

jun 2019.

#3
[bez sadržaja]
BadiZMAJ

jul 2019.

#4
Dobro doaao :wave:
likfrikLEGENDA

jul 2019.

#5
welcome.
KomadantISTRAŽIVAČ

jul 2019.

#6
Hvala bolje vas naaao!

jul 2019.

#7
Terasa,24°C ,cvrčak pokušava nadjačati youtube. Na godišnjem odmoru,petak,ladan radler,ide još jedna mala :) Dobro došao :wave:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se