LEGACY
Pozdrav braco i sestre
12 odgovora1,096 pregleda
Komadant
ISTRAŽIVAČ94 REP29%
→ Entuzijasta
KomadantISTRAŽIVAČ
jun 2019.
jun 2019.#1
Zdravo kako ste svi, moje ime je moje ime i nicije drugo....Sad mi je trenutno inspiracija ravna nuli tako da ne znam sta da pisem, kao tele sam..
U principu vutru sam poceo pusiti oko petnaeste godine. Cilj mi je svakako da se preselim u neku zemlju gde je dekrimilanizovana/tolerisana trava kako ne bih imao problema sa mafijom, pardon, zakonom..
Par puta su mi pronalazili smesne kolicine za sopstvenu upotrebu i nije bas fino bakcati se sa njima oko par grama trave..
Planiram i ciljam uvek da napravim svoj grow boks sa greenhouse semenima jer sam samo njih do sada koristio i dobro su se pokazali..
Trava mi je generalno mnogo bolja i od alkohola i od cigara.
Toliko.
Hvala vam sto ste izdvojili vreme da procitate ovih nekoliko uvodnih recenica.
Sve najbolje zelim svima!
Nozomi.
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
Komadant
ISTRAŽIVAČ94 REP29%
→ Entuzijasta
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jul 2019.
jul 2019.#7
Terasa,24°C ,cvrčak pokušava nadjačati youtube.
Na godišnjem odmoru,petak,ladan radler,ide još jedna mala :)
Dobro došao :wave:
jun 2019.
1 / 7
jun 2019.
jul 2019.