LEGACY
Neaktivni pusac marihuane iz Rijeke
44 odgovora3,111 pregleda
petarPan
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
petarPanISTRAŽIVAČ
nov 2008.
nov 2008.#1
Evo da se i ja predstavim.
Uglavnom 22 godine. Radim kao informaticar. Volim sve sto vole mladi :D
Pusim Plavi Walter.
Prvi put sam zapalio sa 15 godina u sumi i nakon toga redovito sam pusio 4 godine i uzivao u blagodatima THC-a.
Nisam pusio marihuanu vec 3 godine i ako sam veliki ljubitelj iste ali nazalost sam izgubio kontak sa ljudima od kojih sam mogao nabaviti i sada sam suh :crash: .
Eto toliko o meni ;)
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
nov 2008.
nov 2008.#2
Uf brzo briai zadnji dio posta
Zabranjena ponuda potra~nja ilegalnih proizvoda ajde dok ne vidi admin neki
I itaj pravilnik
petarPan
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
3ananasa2
ENTUZIJASTA476 REP69%
→ Poznavalac
3ananasa2ENTUZIJASTA
nov 2008.
nov 2008.#6
mjenjaj hitno ime u petar panj!
nekako je primjerenije za ovaj forum :D
petarPan
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
Flegy
POZNAVALAC685 REP9%
→ Ambasador
FlegyPOZNAVALAC
nov 2008.
nov 2008.#8
dobro doso...sad vise neces trebat bar kupovat ako mislis nesta sam zasaditi a mislim da si zato i na ovom forumu? :bong7bp:
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
petarPan
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
petarPanISTRAŽIVAČ
nov 2008.
nov 2008.#10
e pa gdje ti je dusa ... kako se samo mozes zezati tako u ovako tesko situaciji ... :sad2: ...
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Kurblaj KanAMBASADOR
nov 2008.
nov 2008.#11
Odma za par dana kupit lampe slo~it box neko sjeme nabavit i strpia se joa koji mjesec i puai do mile volje
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
nov 2008.
nov 2008.#12
Moraa ra
unat da si sa takvim pristupom u startu potencijalni pripadnik ni~e vrste ljudi koja se voli obla
iti u plavo.
Dobrodoaao !
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
nov 2008.
nov 2008.#13
dzabe ispravio kad sada ka~e samo drugim rije
ima
ostao sam suh ,nemam od koga da nabavim
pandur do daljnjeg:violent018:
petarPan
ISTRAŽIVAČ133 REP55%
→ Entuzijasta
petarPanISTRAŽIVAČ
nov 2008.
nov 2008.#14
:icon_eek: ... je evo priznajem radim kao pandur ... a i sjedim u saboru pa pitam po forumu koje biljke su dozvoljene zakonom a djeluju halucinogeno kako bih ih dodao na listu :icon_rolleyes: ... mozda i jedem malu djecu ... :icon_rolleyes: ...
Zabljak 1992
POZNAVALAC1.056 REP51%
→ Ambasador
Stoner
LEGENDA5.558 REP6%
→ Zmaj
StonerLEGENDA
nov 2008.
nov 2008.#16
ljepo ato si nam se predstavio a sad fino na poso citaj cijeli forum uzdu~ i popreko i po
ni growat i pridru~i nam se u nevjerovatnoj avanturi :D
i ne potra~uj niata ilegalno preko foruma
to bi ti ja rekao
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
nov 2008.
nov 2008.#17
Don't take it personal, ovde su SVI novi panduri dok se ne doka~e suprotno. :icon_mrgreen:
Samo ti nama budi ~iv i zdrav i ima da duvaa svoje u kratkom vremenu ...
P.S.
Nemoj da te 'isprepada' situacija i ljudi na forumu, kontaj da 90% nas tipka u nekom izmjenjenom stanju svijesti.
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
Buckaroo Banzai
POZNAVALAC1.488 REP99%
→ Ambasador
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
40 REP80%
→ Istraživač
nov 2008.
nov 2008.#22
vozdra petre panj naj ja
i si kralju!!!!!
uspio si pomutnju odma sa vrata napravi
samo citaj vjeruj mi ima SVE OBJASNJENO
I JOS NACRTANO
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
nov 2008.
1 / 23
nov 2008.
nov 2008.