VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav drustvo!
LEGACY

Pozdrav drustvo!

24 odgovora2,066 pregleda
IgetthebagENTUZIJASTA

nov 2018.

#1
Pozdrav drugari,registrovah se nakon godina pracenja foruma pa da se predstavim. Imam 19 godina,iz Srbije sam i kao sto rekoh pratim forum vec godinama. Razlog sto se registrujem je da,posto se bavim nekim stvarima,naucim vise a i da ucestvujem u diskusijama i radu,mozda i dam neke nove ideje. Eto toliko za pocetak. ::kauboj::

nov 2018.

#2
e pa onda,dobrodoaao :)

nov 2018.

#3
dobrodosao na :vutra:

nov 2018.

#4
Welcome :vutra:
formZMAJ

nov 2018.

#5
Dobrodoaao mladiu::lulamira::

nov 2018.

#6
[bez sadržaja]
IgetthebagENTUZIJASTA

nov 2018.

#7
Hvala svima na dobrodoslici! :joint2:
HimenISTRAŽIVAČ

nov 2018.

#8
Welcome:)

nov 2018.

#9
Sretno nam stigao

nov 2018.

#10
Yougetthebag dobrodos'o. Nadam se da neces prebrzo otici, zbog tih "nekih" stvari. Malo nam je pravilnik foruma rigorozan po "nekim" tackama :D

nov 2018.

#11
zar ti nisi imao ban ju er ?:razvaljen::

nov 2018.

#12
I meni se cini :rasta::spliff:

nov 2018.

#13
a tek avatar !!!!!!! AHAHAHAHAHAHAH
IgetthebagENTUZIJASTA

nov 2018.

#14
Bolje te nasao,i ostale isto! Ma necu,nemam nameru da krsim pravilnik niti pominjem ista "drugo",znam kakva su pravila. Cele nedelje sam radio,ni minut da uhvatim da udjem na forum,sad je nedelja,konacno malo da uzivam. Peace! :spliff: P.s Avatar je evergreen :cool:::kauboj::

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se