LEGACY
Pozdrav drustvo!
24 odgovora2,066 pregleda
Igetthebag
ENTUZIJASTA272 REP18%
→ Poznavalac
IgetthebagENTUZIJASTA
nov 2018.
nov 2018.#1
Pozdrav drugari,registrovah se nakon godina pracenja foruma pa da se predstavim.
Imam 19 godina,iz Srbije sam i kao sto rekoh pratim forum vec godinama.
Razlog sto se registrujem je da,posto se bavim nekim stvarima,naucim vise a i da ucestvujem u diskusijama i radu,mozda i dam neke nove ideje.
Eto toliko za pocetak. ::kauboj::
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
Igetthebag
ENTUZIJASTA272 REP18%
→ Poznavalac
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
nov 2018.
nov 2018.#10
Yougetthebag dobrodos'o. Nadam se da neces prebrzo otici, zbog tih "nekih" stvari. Malo nam je pravilnik foruma rigorozan po "nekim" tackama :D
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
Igetthebag
ENTUZIJASTA272 REP18%
→ Poznavalac
IgetthebagENTUZIJASTA
nov 2018.
nov 2018.#14
Bolje te nasao,i ostale isto! Ma necu,nemam nameru da krsim pravilnik niti pominjem ista "drugo",znam kakva su pravila.
Cele nedelje sam radio,ni minut da uhvatim da udjem na forum,sad je nedelja,konacno malo da uzivam. Peace! :spliff:
P.s Avatar je evergreen :cool:::kauboj::
nov 2018.
1 / 14
nov 2018.
nov 2018.