VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav svima :)
LEGACY

Pozdrav svima :)

26 odgovora851 pregleda
#1
Evo da se i ja predstavim, Ja sam Lux, moj nadimak..evo uo sam za vaau str. koja je super i ima brdo toga o vutri ata se mo~e nau iti..razni recepti za kola e koji me jako privla e al nikako da neato pokuaam :icon_lol: al moram se barem jedamput natjerati..sluaam najviae reggae i dub, posluaam i dnb, goa trance ect... :) i tako..to bi trebalo biti to..ja se nadam toploj dobrodoalici sa strane admina i isto tako ljudi na ovoj str. ...pozz.. ;)
He-ManLEGENDA

jul 2011.

#2
:icon_lol::hippy:
#3
Hvala he-man... :)
crookrutniENTUZIJASTA

jul 2011.

#4
Pozdrav i tebi !

jul 2011.

#5
Dobro nam doao dru~e!!
BladeZMAJ

jul 2011.

#6
:signs046::signs046::signs046:

jul 2011.

#7
Welcome! may the force be with u :)
alabama_kushENTUZIJASTA

jul 2011.

#8
:signs046::signs046::signs046:
HighBadgerPOZNAVALAC

jul 2011.

#9
Ocu i ja ovakvu dobrodoslicu...:icon_lol:
xxrobixxAMBASADOR

jul 2011.

#10
:signs046::signs046::signs046:
He-ManLEGENDA

jul 2011.

#11
Ti si dobila gae, to ti je dosta :icon_lol:
ParazydPOZNAVALAC

jul 2011.

#12
@He-Man: Ja bi radije "cold welcome"... Vrucine su nepodnosljive :(

jul 2011.

#13
Dobrodosao!
#14
hvala svima na dobrodoalici.. ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se