LEGACY
pozdrav, bok, vozdra!
46 odgovora2,578 pregleda
120's
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
120'sISTRAŽIVAČ
okt 2014.
okt 2014.#1
pozz dobri ljudi, bio sam nekada na ovom sajtu, nazalost zbog nekih aktivnosti su mi uleteli u dom i neocekivano nasli i box sa 400w hps/mh put domacice i 2 amnezije automatik. no vratio sam se jos gori, sa boljom lokacijom da budem medju dobrim ljudima sa kojima se kontam makar u jednoj stvari.
vidim da se dosta stvari promenilo, bio bih srecan kada bi mi se Power javio u PM jer smo pre razgovarali pa bih ga nesto licno pitao. poz raja
YUGOSLAVIJA!!
Stipe
ZMAJ157.066 REP
StipeZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#2
Dobrodosao na forum ;) Nadam se da cemo vidjet kakav grow
YU se raspala :D
Power je na g.o.
120's
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
120'sISTRAŽIVAČ
okt 2014.
okt 2014.#7
hahha, bice kad dodjem do opreme ponovo, ubrzo nadam se. mi smo ovde i dalje YU ;) prijatelji sa raznih prostora! hvala
:))
grasjas ((:
pokusao sam, kaze da ja ne mogu njemu pisati, verovatno zato sto sam nov hehe :D
mumer
ENTUZIJASTA258 REP14%
→ Poznavalac
thc u krvi
ENTUZIJASTA319 REP30%
→ Poznavalac
120's
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
120'sISTRAŽIVAČ
okt 2014.
okt 2014.#10
hvala svima na dobrodoslici :P
evo jedna moja domacinka nekih nedelju dana pre nesrece.. kontam da su je prasici odgajali do kraja i ispusili.. licemeri :))
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#11
Ispocetka velis :)
,aj neka bude sa srecom onda i dobro dosao jopet.
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#12
Haha da Yugoslavija, eeee baa me nasmijao.
Dobrodoaao, i nadam se da vozia Yugo jer nisi neki Jugoslaven bez Yuga :ludaci_lol:
120's
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
120'sISTRAŽIVAČ
okt 2014.
okt 2014.#13
hvala venlo, ne vozim juga haha x)) hvala no joke :D
pasce vrlo brzo grow, ako se ne dokopam HPS/MH CFL je uvek resenje ;)
https://www.youtube.com/watch?v=AnE_Q3G_sz4
Gagiba
AMBASADOR2.454 REP27%
→ Legenda
GagibaAMBASADOR
okt 2014.
okt 2014.#14
Pozdrav Yugoslavia! :)
Pripazi se ti da kerovi opet ne upadnu nepozvani! Kazes na prosloj zurci su se dobro ovajdili, da im se ne omakne jos koji put... ;)
120's
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
120'sISTRAŽIVAČ
okt 2014.
okt 2014.#15
ne brini drugar, sada imam bolju lokaciju. doduse dodatni su troskovi, ali znate da nama nije zao kad je u pitanju nama draga biljka. a i na uslovnoj sam, tako da ponovo padanje je nedopustivo. samo da dodjem do love za opremu, jer advokat me je osiromasio ali bas bas :D svima savetujem da se cuvaju, jer za ovakve stvari drze uglavnom samo u istraznom zatvoru, a tamo kad im je dosadno ulaze da maltretiraju.
Y
0 REP0%
→ Istraživač
okt 2014.
okt 2014.#16
pozdrav ekipa hehe i ja sam novi.. zanima me dosta ovo pa cu provat nesto i zasadit hh :D drago mi je sto sam nasao stranicu i nadam se da cu se zabavit haha poz :D
amrildooo
LEGENDA11.804 REP68%
→ Zmaj
amrildoooLEGENDA
okt 2014.
okt 2014.#18
Samo da Yuge ne bude, za ostalo cemo lahko :D Welcome :ridinghorse:
120's
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
120'sISTRAŽIVAČ
okt 2014.
okt 2014.#21
ljudi, poceo sam da trazim semenke za grow, uvek radim domacicu, ali kad god mogu pored nje naguram ako imam i nesto kvalitetno, malopre sam razgovarao sa drugarom iz HR na skajpu, sad on ima par nekih strejnova koje nisam nikad gajio i voljan je da mi posalje 2 straina po 2 menkice
e sad, jel neko uzgajao nesto od sledecih da mi kaze kakve su za uzgoj koliki prinos daju i tako to, posto je on profi grower pa znam da nece biti to kao kod njega. nudi mi sledece: green crack extreme, panama red, pennywise, i jack flash. za panamu sam cuo jos odavno to je bas old school nju cu uzeti pa sta bude, pa me posavetujte vi sa jos jednom :))
mario339
ZMAJ48.848 REP
mario339ZMAJ
okt 2014.
okt 2014.#23
@120'S dobro dosao natrag ;) obrati paznju di postavljas takva pitanja jer imas odgovarajuce temehttps://vutra.org/topic/6807-iskustva-sa-sortama/page-27 u kojima ces brze i kvalitetnije dobiti odgovor
120's
ISTRAŽIVAČ90 REP27%
→ Entuzijasta
120'sISTRAŽIVAČ
okt 2014.
okt 2014.#24
zar postoji losa? :P salu na stranu, ljubitelj sam sativa i dobrog zveketa, a nemam problem sa strpljenjem ako se isplati ali da ne nastavljam ovde postavicu isto pitanje gde mi je mario rekao jer su mi potrebni sto detaljnij odgovori ako je moguce iz necijeg iskustva, hvala enivej :)
hvala mario, postavicu isto pitanje tamo nadam se da nije problem, ako je u pitanju brzina i kvalitet :D peaceout
okt 2014.
1 / 24
okt 2014.
okt 2014.