LEGACY
Frendovi
10 odgovora1,833 pregleda
psycho.ludjak
ISTRAŽIVAČ168 REP79%
→ Entuzijasta
psycho.ludjakISTRAŽIVAČ
okt 2006.
okt 2006.#1
eto sad sam malo poceo kemijat s vutrom pa se raspito o tom i rekli mi frendovi za ovaj site (predobar site,thumbs up :wink: )
Nadam se ugodnom druzenju na forumu ,pozdrav ekipa!
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
33 REP66%
→ Istraživač
okt 2006.
okt 2006.#5
mrak stranica...
fora je sto se na jednom mjestu nalaze ljudi slicnih misljenja... :twisted:
Kool King T
ENTUZIJASTA230 REP8%
→ Poznavalac
Kool King TENTUZIJASTA
okt 2006.
okt 2006.#6
dobro doaao.okru~enje je super i super se ponaaaju prema tebi.
okt 2006.
1 / 6
okt 2006.
okt 2006.