LEGACY
En taro adun
20 odgovora2,147 pregleda
32 REP64%
→ Istraživač
nov 2007.
nov 2007.#1
Pozdrav,dobri ljudi.
Skruaeno priznajem da iz potaje skoro godinu dana pratim ovaj forum
Sve je po
elo kada sam jednoga dana ukucao u google neobi
nu konstrukciju:"kako smotati joint?":vb_kez:
i tako,studiram u Zagrebu, bivstvujem
Pijem
aj i gledam kroz prozor:icon_smile:
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#3
Vidim da se i starcraft igra.. ili se igrao jel..
Meni je najdraza ona linija od terran firebata: "Fire it up!" :joint:
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
RedSh
AMBASADOR2.308 REP23%
→ Legenda
RedShAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#5
Auuuuuu godinu dana ti nas promatras...neki sramezljiv momak :)
Dobro nam dosao...
gloss_zelenky
AMBASADOR2.398 REP26%
→ Legenda
gloss_zelenkyAMBASADOR
nov 2007.
nov 2007.#6
Zerg je najja
i... SeeeraHaaah :vb_devil:
Dobrodoaao ;-)
:maryjane:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
32 REP64%
→ Istraživač
JaSamZa
ENTUZIJASTA515 REP79%
→ Poznavalac
SmokeyThePot
POZNAVALAC1.120 REP58%
→ Ambasador
SmokeyThePotPOZNAVALAC
jan 2008.
jan 2008.#10
en taro adun !.. vidim ima i ovdje Starcraft igraca :P... najs ceka se dvojka ko na iglama :):ridinghorse:
nov 2007.
1 / 11
nov 2007.
jan 2008.