VUTRA
ForumZajednicaKo ste?En taro adun
LEGACY

En taro adun

20 odgovora2,147 pregleda
#1
Pozdrav,dobri ljudi. Skruaeno priznajem da iz potaje skoro godinu dana pratim ovaj forum Sve je po elo kada sam jednoga dana ukucao u google neobi nu konstrukciju:"kako smotati joint?":vb_kez: i tako,studiram u Zagrebu, bivstvujem Pijem aj i gledam kroz prozor:icon_smile:

nov 2007.

#2
Dobro nam doaao! :hehe::signs046:
elephant0rAMBASADOR

nov 2007.

#3
Vidim da se i starcraft igra.. ili se igrao jel.. Meni je najdraza ona linija od terran firebata: "Fire it up!" :joint:

nov 2007.

#4
jos jedan voajer! :bonappetit:
RedShAMBASADOR

nov 2007.

#5
Auuuuuu godinu dana ti nas promatras...neki sramezljiv momak :) Dobro nam dosao...
gloss_zelenkyAMBASADOR

nov 2007.

#6
Zerg je najja i... SeeeraHaaah :vb_devil: Dobrodoaao ;-) :maryjane:

nov 2007.

#7
dobrodoaao stari novi
#8
:icon_biggrin: Bob Baobab Baum
JaSamZaENTUZIJASTA

nov 2007.

#9
Nagat Zull!!! :ludaci_lol: :signs046:
SmokeyThePotPOZNAVALAC

jan 2008.

#10
en taro adun !.. vidim ima i ovdje Starcraft igraca :P... najs ceka se dvojka ko na iglama :):ridinghorse:
terribleISTRAŽIVAČ

jan 2008.

#11
my life for aiur:respect:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se