VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Da se predstavim
LEGACY

Da se predstavim

20 odgovora885 pregleda
MOTO-ROLAENTUZIJASTA

sep 2011.

#1
E pa sada... nije bitno ko sam.:nana: Vazno je da imamo zajednicko interesovanje, a to je ugajanje,susenje,pusenje drage nam :maryjane: Nemam neke druge zanimacije sem ove. Blejim po sumama i gorama kada sam slobodan i uvek razmisljam o predstojecoj sezoni, gde, sta, kada, kako i nikako sa nekim, (lose iskustvo). Iza sebe imam dve neuspesne i jednu uspesnu sezonu.(prve :maryjane::maryjane::maryjane: zasadio u 1 srednje) Videcemo sta ce biti sa ovom sezonom.Za sada je sve uredu. Nisam imao starije,iskusnije oko sebe da me uvedu u botaniku, ali evo sada vas tu. I sta vise reci a ne lupati gluposti, drago mi je sto sam vas nasao...

sep 2011.

#2
Dobrodosao!
miss.mrkvicaAMBASADOR

sep 2011.

#3
:signs046:
ExoticPOZNAVALAC

sep 2011.

#4
Vozdra!!:nana:
BladeZMAJ

sep 2011.

#5
welcome!

sep 2011.

#6
:signs046:
GreenRyderLEGENDA

sep 2011.

#7
:signs046:
SekachAMBASADOR

sep 2011.

#8
[bez sadržaja]
popajISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#9
dobrodosao ...
GreenRyderLEGENDA

sep 2011.

#10
:signs046:
crookrutniENTUZIJASTA

sep 2011.

#11
Hello !

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se