LEGACY
Da se predstavim
20 odgovora885 pregleda
MOTO-ROLA
ENTUZIJASTA539 REP85%
→ Poznavalac
MOTO-ROLAENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#1
E pa sada... nije bitno ko sam.:nana:
Vazno je da imamo zajednicko interesovanje, a to je ugajanje,susenje,pusenje drage nam :maryjane:
Nemam neke druge zanimacije sem ove. Blejim po sumama i gorama kada sam slobodan i uvek razmisljam o predstojecoj sezoni, gde, sta, kada, kako i nikako sa nekim, (lose iskustvo).
Iza sebe imam dve neuspesne i jednu uspesnu sezonu.(prve :maryjane::maryjane::maryjane: zasadio u 1 srednje) Videcemo sta ce biti sa ovom sezonom.Za sada je sve uredu.
Nisam imao starije,iskusnije oko sebe da me uvedu u botaniku, ali evo sada vas tu.
I sta vise reci a ne lupati gluposti, drago mi je sto sam vas nasao...
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
miss.mrkvica
AMBASADOR3.537 REP58%
→ Legenda
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
sep 2011.
1 / 11
sep 2011.
sep 2011.