LEGACY
Ćao ekipa! :)
18 odgovora961 pregleda
Nina palčica
AMBASADOR1.598 REP3%
→ Legenda
Nina palčicaAMBASADOR
dec 2015.
dec 2015.#1
Ovde sam da me uputite svojim savjetima i iskustvom.Nemam apsolutno nikakvo iskustvo vezano za ovu bilj
icu..Mama mi je obolila od raka i nabavila sam joj ulje koje koristi ve nekoliko dana. Svaki savjet je dobrodoaao!
Nina palčica
AMBASADOR1.598 REP3%
→ Legenda
Nina palčicaAMBASADOR
dec 2015.
dec 2015.#4
malo sam
itala podforume prije nego sam se registrirala ..Ima li netko od
lanova da se izlje
io od tumora?
Nina palčica
AMBASADOR1.598 REP3%
→ Legenda
Nina palčicaAMBASADOR
dec 2015.
dec 2015.#6
pro
itala sam Apotovu i Vedranovu bitku :/ malo sam demolirana, valjda sam o
ekivala sretniji zavraetak. Mama se oporavlja od operacije i tek treba na kemoterapije. Odluka je na njoj. Volila bih da joj mogu navesti konkretan primjer izlje
enja uljem(ako znate) pliz!
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#7
a izlecenja cega, to nisi spomenula. jesi da je rak, ali koji organ je zahvacen, kakvo si to ulje nabavila i gde, koje doze uzima tog ulja, koliko je dugo bolesna, kakva je klinicka slika, prognoza... trebas nas malo bolje upoznati sa vecinom bitinih detalja ako zelis adekvatan odgovor
Nina palčica
AMBASADOR1.598 REP3%
→ Legenda
Nina palčicaAMBASADOR
dec 2015.
dec 2015.#8
Ulje smo nabavili preko prijatelja (provjereno) iz Splita. Operirala je prije mjesec dana tanko i debelo crijevo.Agresivni (sluzav)oblik sa metestazama,4stupanj.Ulje koristi od utorka 15.12. ve je na dva zrna u jutro i na ve
er. Dobro podnosi s tim da je samo jedan dan imala laganu vrtoglavicu kad je preala na dvije doze. Pospana je i bolje jede. Krvna slika joj je loaija pa je kemo odgoena do daljneg tj. trebala bi na kontrolu 04.01.
dec 2015.
1 / 10
dec 2015.
dec 2015.