VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Hvala vam sto POSTOITE!!!
LEGACY

Hvala vam sto POSTOITE!!!

70 odgovora4,584 pregleda
#1
heee cao, zezala sam se na netu, trazila na google nesto kao `marihuana nije droga.` Jer je to bilo moje misljenje, to nemozes tek tako zakljuciti. To znaci da sam ja po prilicno dugo istrazivala,vutru i ljude koji je konzumiraju. (ukljucujuci i sebe naravno:goldmaryjane:). Kasnije sam cula nekoliko komentara,negativnih kad bih iznjela svoje misjenje. KAZEM: -Ljudi sta mislite Vi o ovom Joint-u ? ja mislim da je vuva ok, meni odgovara i nesmatram je drogom. zbog toga sto je nastala prirodom... To prvo a ima jos nekih stvari zbog koijih to govorim. ONI: ma daj nemoj da te neko cuje bla,bla ovo ti je najgora droga na svjetu.... i jos bezbroj naglabanja da bi pobili moje misljenje... Tako dodzem kuci, sjedem i razmisljam jel moguce da se niko neslaze sa mnom. -Na net,trazim pozitivu neku u vezi vuve,ali ono potisteno nisam imala nede da cu naci bilo sta da pozitivno. Clik,Clik, _ljubav pocinje osmjehom, a osmjeh nastaje prirodom...... NISAM MOGLA DA VJERUJEM NISAM NASLA DVIJE, TRI POZITIVNE RIJECI O VUTRCI,NEGO CITAV SAIT. WOW SJELA SAM I BULJILA U EKRAN CITALA RIJECI, NISAM MOGLA DA VJERUJEM. DA POSTOJI TAKVO NESTO... SRCE MI SE VRATILO NA MJESTO. PUKLA SAM OD SRECE............................................................................................. Ganja Queen Jedino sto sigurno znam da volim. :goldmaryjane: Marihuana :goldmaryjane: vutra.org HVALA STO POSTOITE, PUNO SRECE U DALJEM RADU. Nastojat cu da pomognem.
BeyondLEGENDA

dec 2007.

#2
Dobro na doala, i ja sam sretan zbog tvoje sree. Evo ima nas tu dosata koji mislimo dobre stvari o vuvi i tak... :D

dec 2007.

#3
Dobro nam dosla kraljica_ganje. Dugo ti je trebalo da se ohrabris za prvi post :)
kotvaENTUZIJASTA

dec 2007.

#4
dobrodoala meu istomialjenike :wave:
Silent BobPOZNAVALAC

dec 2007.

#5
E, cao! ;)
LucidDreamAMBASADOR

dec 2007.

#6
Respect...
choki123POZNAVALAC

dec 2007.

#7
es bejbe.....hehe.....ima nas ima....:spliff:
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#8
Hehehe bravo za tebe i dobrodoala
elephant0rAMBASADOR

dec 2007.

#9
Ima nas ko trichoma :common028: Dobro doshla!
mr.skunkAMBASADOR

dec 2007.

#10
Dobro doala kraljice.:signs046:
RadeAMBASADOR

dec 2007.

#11
Bravo za tebe, sad nauci i uputi neznalice sta je to MARIHUANA. DOBRODOSLA!!!!
hashberryboyENTUZIJASTA

dec 2007.

#12
pozdrav kraljici..... hail to our qeen!!!! HAIL!!!! jeah!!!! :notnice:
bongashLEGENDA

dec 2007.

#13
:signs053:

dec 2007.

#14
Dobrodoala, dobrodoala :) btw. Ako je ovo tvoja slika na avataru, bolje je skini :)
EXARPPOZNAVALAC

dec 2007.

#15
Pozdrav:icon_mrgreen: i...dobro ti re e Avram, za avatar :icon_wink:

dec 2007.

#16
Polako brate, ne navaljuj odma! :facesjump:
#17
:bis: hvala puno hvala ljudi, drago mi je sto sam tu sa vama... zvucim kao neki politicar.... peace out

dec 2007.

#18
ma to je sada postalo normalno sasvim da se duva,jbte prije za koga se znalo da voli finu domacicu bio je obiljezen kao neki heretik,a kako vrijeme odmice smiruju se strasti...u zadnjih mozda pola godine saznao sam da nekih 80% moje generacije (17-23 god) duva redovno po 1-2 piza dnevno...samo da kazem svaka cast na ovoj starnici...long live the green!!!
Yami_RazielAMBASADOR

dec 2007.

#19
dobro da je vutra.org dobra inace da je losa nebi ih bilo puno xDDDD evo meni je upravo pljuga u ustima :) ima nas ima :):spliff::spliff::spliff:

dec 2007.

#20
Zbog ovakvih postova nista nije tesko uradit za ovaj sajt i forum! :heartbeat:
LucidDreamAMBASADOR

dec 2007.

#21
Dirnuli ste genja u srce...lol

dec 2007.

#22
ma samo nek je moving...

dec 2007.

#23
Zavarimo nesto za ovu priliku
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#24
A mal si ga pretjero malo i puai baa svakodnevno a ja be reko da jedno 20-30 posto te generacije puai ono tamo vamo kad stigne ko veina ali pretpostavljam da si ti mislio na ljuide meu kojima se ina e kreea a onda je taj postotak vjerojatno opravdan

dec 2007.

#25
:smileysex: :icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen:

dec 2007.

#26
da da,na to sam i mislio...al u zadnje vrijeme se drasticno povecao broj ljudi koje poznajem da su poceli da duvaju,al jos uvijek ih je,sram ili ne znam sta vec,da priznaju to...ali oslobadjaju se pomalo...
Kurblaj KanAMBASADOR

dec 2007.

#27
A nije ih sram ali nije baa zgodno da se to zna makar za mene veina mojih poznanika zna pro ulo se

dec 2007.

#28
nije zgodno al opet jbg,to je nas izbor...krenuli smo tim predivnim putem svojim izborom i sto ja volim reci SAM PAO SAM SE UBIO...

dec 2007.

#29
Ja nocas upadoh i tu sam vec nekoliko sati i uzivam,da znate,i mene ste usrecili.Jedan ekolog me zamolio da mu nabavim slike nekih biljaka i zivotinja iz nasih krajeva za njegovu knjigu,ukucala sam "dazdevnjak" i dobila vutra.org.Nisam bila tu par dana,veceras sam sela za komp,ukucala vutra.org. i nista!Pa sam opet ukucala 'dazdevnjak' i registrovala se...odusevljena sam...mislim da sam vec pocela da se ponavljam! Pocela sam da duvam rano,imala sam,mislim,negde oko 13,cula sam i citala svasta o tome,ljudi to uglavnom osudjuju i pricaju o nekakvom navlacenju na grass.Do sada nisam primetila nikakve posledice,a cula sam svakakve price,izmedju ostalog,i da gubis pamcenje,i to od ljudi koji godinama puse.Mislim da se svakome dogodi da se necega ne seti,recimo nekog neobaveznog razgovora od pre 7 dana,a svima koji imaju oko 35 se dogadja da se ne secaju necega od pre 15 godina.Zato je drago svima koji otkriju vas sajt,kao i meni,jer skontas da imas puno istomisljenika i da nisi nenormalan ako duvas.Odusevljavate me i citam vas vec satima,sve me zanima,od pravljenja waterpipea do pravljenja savrsenog habitata za moju prvu ljubav i ekologije i svega...hm,upravo sam napisala sastav,ali brbljiva sam kad sam srecna i naduvana pa SHVATITE SVE OVO KAO ZAHVALNICU!!!:spliff: COMI

dec 2007.

#30
samo pozitivno i laagano dobrodoala

dec 2007.

#31
Kako lep sastav :) Odli an 5 :P
PacoxENTUZIJASTA

dec 2007.

#32
E, zbog ovakvih ljudi mi se javlja toplo oko srca :) Kao kada neko zbrine napustenu macu, koju su neki skotovi ostavili u kutiji na kisi... Ne brini ti nista, nisi vise sama :) Kao u pesmi Goblina "Kada te ne shvate, ako te odbace, ako zele da te promene ne daj da te uniste. Kada mislis da si sam, ti podigni ruku, nek ulice gore za novi dan. Kada mislis da si sam, mi smo ovde, ima nas gomila. Heeee-eeeeee-eee-eeeeej ima nas...."
BrenerPOZNAVALAC

dec 2007.

#33
Welcome ... ima nas imaaaa:watchplant:
#34
eeeeee hvala druze, hvala... mi smo svi osjecajni a najvaznije da se razummijemo u svakom smislu. to je ono, sto treba da bude,,, Al inace ono moje samostalna sam, mogu i sama... bolje nego se peglati sa onima koji blage nemaju.... big smoke for you baby. heee vutra, vurtica oko mene, a ja sam mala curica, mogu da se duvaju,al ja jedno znam nemogu da me smuvaju, imam svoje,a moje je najbolje............ pooozzzzz svima duse moje... heeee imal ko ludzi
wu-traENTUZIJASTA

jan 2008.

#35
ee kraljica ganje je nasa pametna kraljica...haha...totalno se slazem s njom...drago mi je da sam se regao na sajt jer sad znam da sve sto god me bude zanimalo samo cu pitat vutra.org i to je to... :D ova godina je moja prva godina za sadjenje pa uz vas se nadam da cu uspjet ;) pis

feb 2008.

#36
javala bas vala!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se