VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav iz Sombora:)
LEGACY

Pozdrav iz Sombora:)

14 odgovora1,280 pregleda

avg 2009.

#1
Pozz svima,ja sam iz Sombora,Imam 16 god...2008 god je za mene najbolja godina jer sam onda poceo da pusim vutru...Bavim se prodajom air max patika,jbg moram necim da zaradim za paket i neki dzeparac(pa bas i nema dzeparca jer sve dam za vutru i nije mi zao zbog toga(:)...vas sajt sam slucajno nasao preko google-a,i jako mi se svidja,sajt je najjaci...Moja zelja je da probam white widow...ali nikako da nadjem semu,ipak je Sombor je mali grad...kod nas se pusi najvise pusi orange,ali sad nema ni toga pa pusimo sta se nadje,uglavnom je sve neko sranje,zapalis danas 2 jointa uradis se lepo a sutra te vec i ne sljaka:(...to je to:)pozz:)
ataraxiaISTRAŽIVAČ

avg 2009.

#2
pozdrav, al bojim se da je vishe dejavu i odzdrav .D dr~ se.

avg 2009.

#3
a drzim se nekako:):bong7bp:

avg 2009.

#4
Pozdrav, zemljache iz Backe, i dobro nam dosao! :signs046:

avg 2009.

#5
Hvala;)

avg 2009.

#6
Usput se pitam koliko ces jos ostati na forumu dok neko od admin-a ne procita da si maloletan... Jbg nisi trebao da napises godine, al sad je kasno... :ohno:
skoro_normalnaENTUZIJASTA

avg 2009.

#7
da slazem s s dagrishem..al svejedno welcome :)

avg 2009.

#8
jel vama zec ukrao lizalicu ? prodaje air max patike za vutru i vi to progutate :ohno: :rofl:

🔒 Ova tema je zaključana