LEGACY
veeeeeeeeeeeliki pozdrav iz grada na dravi
18 odgovora1,379 pregleda
30 REP60%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#1
moj zivot je poceo 3 dana poslije mog 14. rodjendana.tad sam prvi put povukao dim i jos jedan za njim (by:shorty & baby dooks).
volim vutru, studiram medicinu i znam koliko je dobra.pricam ljudima o tome i sirim vijest kao i vi.
zao mi je sto sam tek sad saznao za ovaj forum, bezveze, na googlu, a ne od nekog iz os-a.
najveca zelja mi je kad odrastem da uzgajam sam i stalno castim sve koji zele.
pozdravio bih svoju mamu koja je dipl. agronom i koja doma ima biljeske sa faxa za uzgoj.
zivio vutra forum!
Grasak99
ENTUZIJASTA272 REP18%
→ Poznavalac
Grasak99ENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#2
Dosad sam naisao samo na nevjernike s medicinskog faksa po pitanju trave, uvjeravali me da su oni ucili da je to jako stetno :))
Džidžadžojac
POZNAVALAC846 REP27%
→ Ambasador
DžidžadžojacPOZNAVALAC
jun 2009.
jun 2009.#3
Imam drugaricu na medicini koja poduva koji put sa mnom i mojim druatvom, a i znam diplomiranog docu koji nije protiv vuje :)
dobrodoaao!
30 REP60%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#5
nije mi drago sto su nasi vrli ucitelji uspjeli prenijeti naredjeno znanje (isto kao i ono: povijest pise promatrac, a propagandu pobjednik!)
kao studenti medicine oni bi trebali znati da u nasem mozgu na membranama zivcanih stanica postoje receptori (bjelancevine) koje su gradjene iskljucivo za prihvat i reakciju na THC!
(jutarnji)
zato se osoba nikako ne moze predozirati od marihuane jer dodje do zasicenja receptora i THC ne moze vise djelovati. eventualno dodje do izbacivanja (povracanja) i to je sve.
studenti medicine bi trebali biti prvi za promociju konzumacije ove biljke!
hvala na dobrodoslici.
:bis:
Grasak99
ENTUZIJASTA272 REP18%
→ Poznavalac
Grasak99ENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#6
Jao nama :D
Na CB1 i CB2 se kace kanabinoidi i endokanabinoidi, ne iskljucivo THC.
30 REP60%
→ Istraživač
jun 2009.
jun 2009.#7
dobro, dobro, ok. nisam htio cjepidlacit i *urcit se nekim znanjem.
samo isticem point kao i ti.
doduse, hvala na ispravci.
:sun2:
Ramona_Red
ENTUZIJASTA558 REP90%
→ Poznavalac
Ramona_RedENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#8
Znaci, Zupane, ti si se rodija kasi prvi put udahnija dim, ne zrak ka druge bebe..? Ehe hehe :-)
Dobra! I dobro dosao. Valjda ces podilit s nama neku zgodnu maminu biljesku. Pozz!
30 REP60%
→ Istraživač
psychoserbic
ISTRAŽIVAČ55 REP3%
→ Entuzijasta
jun 2009.
1 / 10
jun 2009.
jun 2009.