VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozdrav ljudi
LEGACY

pozdrav ljudi

14 odgovora1,432 pregleda

dec 2007.

#1
zovu me vrbi, vutru pushim od sedmog razreda, mada sam radio jos neke stvari i do dan danas, ali najvise vutru. bavim se crtanjem i hip hop matricama ali najvishe slusam punka i hc-a. pushim samo skanka jer mi je dosadio shiptar jer sam se zakucavao. mrzi me sada dalje da pishem jer su mi dosli baba i deda. ko oce moze da mi pishe ko nece moze da mi pise. pozdrav odo da smotam jedan pa ono... ajd :rasta1:
mr.skunkAMBASADOR

dec 2007.

#2
pozdrav i dobro doaao tebra, samo nemoj da mijeaaa babe i ~abe ne valja ti to.
kotvaENTUZIJASTA

dec 2007.

#3
pozz:banana_dred:

dec 2007.

#4
dobrodoaao
marijuana loverENTUZIJASTA

dec 2007.

#5
dobro dosao meu svoje

dec 2007.

#6
E bash vam fala,bash mi je drago... posebno zato sto sam prenavaren... aaaaa.....
RadeAMBASADOR

dec 2007.

#7
Dobrodosao!!!

dec 2007.

#8
Pozdrav i od mene brate!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se