LEGACY
pozdrav ljudi
14 odgovora1,432 pregleda
32 REP64%
→ Istraživač
dec 2007.
dec 2007.#1
zovu me vrbi, vutru pushim od sedmog razreda, mada sam radio jos neke stvari i do dan danas, ali najvise vutru. bavim se crtanjem i hip hop matricama ali najvishe slusam punka i hc-a. pushim samo skanka jer mi je dosadio shiptar jer sam se zakucavao.
mrzi me sada dalje da pishem jer su mi dosli baba i deda. ko oce moze da mi pishe ko nece moze da mi pise. pozdrav odo da smotam jedan pa ono... ajd
:rasta1:
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
dec 2007.
dec 2007.#2
pozdrav i dobro doaao tebra, samo nemoj da mijeaaa babe i ~abe ne valja ti to.
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
marijuana lover
ENTUZIJASTA298 REP25%
→ Poznavalac
32 REP64%
→ Istraživač
dec 2007.
dec 2007.#6
E bash vam fala,bash mi je drago... posebno zato sto sam prenavaren... aaaaa.....
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2007.
1 / 8
dec 2007.
dec 2007.