VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozdrav vutrasi
LEGACY

pozdrav vutrasi

14 odgovora793 pregleda
thctovarENTUZIJASTA

jan 2016.

#1
evo nakon 7-8god uz neke prekide napokon da se prestavin.od rata se druzin sa najdrazon biljkon(uz masline smokve ~i~ule praske...)growan 7-8god vanka a 5 unutra.bice slika posli.taman san udrija jednu pa mozak nekako nepovezano.vec dvi ure se borin sa mejlon lozinkama....jer san kompjuterski nepismen ali san radi vutre odlucija sve prepreke svladat ma kako to glupo zvucalo ali rae kopan i u prirodi setan nego buljit u ekran.ovo tipkan uru ipo(taman kad san otipka pas izgulija kabel)doslo mi je da zaplacen.svima da budu lipse biljoze u ovoj.umorija san se buljit u ekran i provjeravat tekst jer dio tastature neradi bas najbolje pa toliko za moj prvi post
TarzanZMAJ

jan 2016.

#2
dobrodosao :)

jan 2016.

#3
hehe :thumb: dobrodosao
BobiManLEGENDA

jan 2016.

#4
Dobrodosao! I puno srece sa upload slika ;)
L0oDZMAJ

jan 2016.

#6
Dosao dobro :wave:
thctovarENTUZIJASTA

jan 2016.

#7
skonta san kako smanjit i prominit avatara.na slici amnesia haze auto od rqs vanka u pitaru uz pomoc cilija a da to nije zna.spasilo me sta san dobro proucija tvoj opus i moj naklon.iman u planu led grow pa bi ima par pitanja jer san u nedoumici a iman samo jedan pokusaj tako cila opreme sta mi fali tribala bi bit slozena izprve.dosad san koristija prvo hps400 pa posli hps600 uz svu opremu dobru ali led nula bodova.da ovdi naslavin ili me uputite di?
wuvuzelaAMBASADOR

jan 2016.

#8
dobro dosao i bolje nas nasao :rasta: posto ti je pitanje strucne prirode preporucujem ovaj podforum za pocetak https://www.vutra.org/forums/oprema-za-unutraanji-uzgoj.24/ ako treba neka dodatna pomoc bujrum na PP

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se