VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav doktori zelene medicine
LEGACY

Pozdrav doktori zelene medicine

18 odgovora950 pregleda
Pozdrav svima,ne bavim se nicim osim sadnjom i konzumacijom.Dolazim iz znatizelje prema forumu kojeg sam sasvim slucajno nasao i rado djelim dosad stecena iskustva,a ako nesta ne znam vi ste tu. Keep up.
sharpLEGENDA

jun 2012.

#2
:signs046:

jun 2012.

#3
:signs046:

jun 2012.

#4
:signs046::b_evil::b_evil::b_evil::banana_rasta:
matiaAMBASADOR

jun 2012.

#5
Pozdrav i dobrodoaao :)

jun 2012.

#6
:banana_rasta: u to ime ziveli!!!
MiovutraISTRAŽIVAČ

jun 2012.

#7
Pozdrav stari i dobrodoaao :vb_wave:
SulundarAMBASADOR

jun 2012.

#8
poz Harvester dobro dosao;)
Dr.ChronicENTUZIJASTA

jun 2012.

#9
Pozdrav i dobrodosao :) :thewave:
Z&NZMAJ

jun 2012.

#10
Kako doa'o tako oa'o :icon_lol:

🔒 Ova tema je zaključana