LEGACY
Pozdrav doktori zelene medicine
18 odgovora950 pregleda
0 REP0%
→ Istraživač
jun 2012.
jun 2012.#1
Pozdrav svima,ne bavim se nicim osim sadnjom i konzumacijom.Dolazim iz znatizelje prema forumu kojeg sam sasvim slucajno nasao i rado djelim dosad stecena iskustva,a ako nesta ne znam vi ste tu.
Keep up.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Dr.Chronic
ENTUZIJASTA406 REP52%
→ Poznavalac
🔒 Ova tema je zaključana
jun 2012.
1 / 10
jun 2012.
jun 2012.