VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozdrav svima
LEGACY

pozdrav svima

16 odgovora798 pregleda

okt 2013.

#1
Kako kazu red je predstaviti se... Fin momak, pristojan, koji se voli ponekad opustiti:-) Ovo mi je drugi puta u zivotu da se logiram na neki forum, znaci skroz ste mi seksi i biti ce mi drago razmjenjivati iskustva s vama.

okt 2013.

#2
:signs046:

okt 2013.

#3
Hahaha, pa dobrodosao! :eyebrows: :wave:

okt 2013.

#4
:signs046:
Big LLEGENDA

okt 2013.

#5
im sexy and i know it tn tn tnt ntntn tnnt tn tn tnt tnt ttn nnt welcome

okt 2013.

#6
ola :signs046:
Turf.POZNAVALAC

okt 2013.

#7
:signs046:
GagibaAMBASADOR

okt 2013.

#8
hmmm seksi...mo~da jesam konzervativac ali ja sam joa distanciran za takvu vrstu dru~enja na prvu!! ;) :D

okt 2013.

#9
Gagiba, ne moramo mi na prvu, mozemo mi i polako:-))))))) salu na stranu, hvala ljudi na dobrodoslici.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se