LEGACY
Pozz svima
12 odgovora835 pregleda
bakalula
LEGENDA5.534 REP5%
→ Zmaj
bakalulaLEGENDA
okt 2013.
okt 2013.#1
Citam vas vec dugo pa da se prijavim
23 godine, jadranska obala, apsolvent.
Dimim aktivno ve nekih 8 godina, probao s 13 prvi put.
Trenutno sam u fazi
itanja sveg mogueg oko indoor uzgajanja da ne uletavam kao padobranac :)
Za indoor sam se odlucio jer imam uvjete za to, a dim je u zadnjih par godina bezobrazno skup pa za onu svotu koju sam nekad mogao dobit 100g danas dobijem jedva 25g. To me usmjerilo ka uzgoju svojeg. Joa sam u fazi pripreme svega, ali svakako u po
et pisat uskoro tako da imate uvid te da me mo~ete usmjerit ako neato pogreano radim.
Ina
e uz naau dragu biljku pratim i igram rekreativno nogomet, a joa pratim koaarku i rukomet te ponekad vaterpolo.
Nadam se da emo se ugodno dru~it :)
Veni_Vidi_Vici;
ISTRAŽIVAČ195 REP97%
→ Entuzijasta
Veni_Vidi_Vici;ISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#2
:signs046: , i ja se nadam da cemo se ugodno druziti ;) , samo citaj i uci , gdje zapnes , slobodno se javi , ako imas neka pitanja , tu ih mozes postaviti' , uvjek ima dobrovoljaca , koji ce ti pomoci ;) , jos jednom Dobrodosao ;)
Rizik
ISTRAŽIVAČ186 REP91%
→ Entuzijasta
RizikISTRAŽIVAČ
okt 2013.
okt 2013.#5
:signs046: Dobro dosao, i zelim ti puno srece sa growowima ;) i sigurnosti ofc. :rofl: :smoke18:
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
okt 2013.
1 / 7
okt 2013.
okt 2013.