LEGACY
Pozdrav svima
11 odgovora644 pregleda
Naduvani_Zeko
ENTUZIJASTA249 REP12%
→ Poznavalac
Naduvani_ZekoENTUZIJASTA
maj 2013.
maj 2013.#1
pozz svima,dolazim iz BiH .godinu dana sam vec clan ovog foruma i vecinom sam samo cito.Ovih par postova sam napravio u poslednjih par dana al jbg.
Sto se tice marihuane ,sve najbolje o njoj .Prije bi alkohol zabranio nego nju.Al jebiga mene se nista ne pita.
Inace veliki sam zaljubljenik lakih igrica i vecinu slobodnog vremena provodim kraj komp i igram( a njega malo imam )
Volim biljke i zelja mi je imati plastenih pa makar i luk u njemu sadio xD, isto tako volim zivotinje ,a posebno prasice( na rostilju i raznju)
Od biljaka mi je najdrazi luk( nasa satrica( mladi luk + kajmak i malo sira)), kupus ( rendani), moze i zelena salata ali od svih biljaka mi je najdrazi cevap :knockknock:
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
-WhiteWidoW-
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
maj 2013.
1 / 7
maj 2013.
sep 2013.