VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav svima
LEGACY

Pozdrav svima

11 odgovora644 pregleda
Naduvani_ZekoENTUZIJASTA

maj 2013.

#1
pozz svima,dolazim iz BiH .godinu dana sam vec clan ovog foruma i vecinom sam samo cito.Ovih par postova sam napravio u poslednjih par dana al jbg. Sto se tice marihuane ,sve najbolje o njoj .Prije bi alkohol zabranio nego nju.Al jebiga mene se nista ne pita. Inace veliki sam zaljubljenik lakih igrica i vecinu slobodnog vremena provodim kraj komp i igram( a njega malo imam ) Volim biljke i zelja mi je imati plastenih pa makar i luk u njemu sadio xD, isto tako volim zivotinje ,a posebno prasice( na rostilju i raznju) Od biljaka mi je najdrazi luk( nasa satrica( mladi luk + kajmak i malo sira)), kupus ( rendani), moze i zelena salata ali od svih biljaka mi je najdrazi cevap :knockknock:

maj 2013.

#2
:signs046:
MornarPopajENTUZIJASTA

maj 2013.

#3
:signs046:
FroggyLEGENDA

maj 2013.

#4
Dobrodoaao, u~ivaj :)

maj 2013.

#5
:signs046:
rKj420ZMAJ

maj 2013.

#6
:signs046:
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#7
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se