LEGACY
POZ SVIMA(zbog medicinske marihuane)!
20 odgovora1,783 pregleda
29 REP58%
→ Istraživač
nov 2009.
nov 2009.#1
Javljam se na ovaj forum jer sam ga naaao pomou googla. Povod je medicinska primena marihuane.
Iako sam o marihuani citao dosta ranije kod Ivone }ivkovi (http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm), nekako sam se tek zadnjih par dana totalno zainteresovao gledajuci (http://www.youtube.com/watch?v=wcwrBO7Uysg) i sl.
Marihuanu sam konzimirao pusenjem, par puta u zivotu, i nisam strasni ljubitelj ali nsam ni protivnik...:icon_lol:
Nadam se da u na ovom forumu nai dosta korisne i zanimljive stvari kao i to da u upoznati dobronamerne i zanimljive sagovornike.
POZ SVIMA!
:sun2:P.S. Ina
e sam ozbiljan porodi
an, fakultetski obrazovan
ovek. Ra
unam da je plus ako neko takav podr~ava ovu plemenitu biljku i ideju foruma!
Big L
LEGENDA10.622 REP56%
→ Zmaj
Big LLEGENDA
nov 2009.
nov 2009.#2
Dobro nam doaao i nadam se da ea ostat dugo,
inia mi se OK, i da, ovdje stvarno SVE mo~ea nau
it o ovoj naaoj svetoj biljci i ato je najbitnije, nau
it ea ISTINITE
injenice a ne one
injenice koje promi
e anti-propaganda marihuane samo da bi oni zaradili za sebe....
Yami_Raziel
AMBASADOR1.929 REP12%
→ Legenda
Yami_RazielAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#4
check your seat belts dude, cuz your quickly going to become one :D
edit: quote ne stima? xD
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
nov 2009.
nov 2009.#5
Ovakvi su ljudi veoma bitni!
Dobro doaao :)
EDIT- quote stima! xD
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
nov 2009.
nov 2009.#6
Slusaj momka iz kretenozemske i daleko ces dogurat...Dobrodosao porodicni covjece! :)
Kreso1988
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
FukmondoAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#8
Marihuanu sam konzimirao pusenjem, par puta u zivotu, i nisam strasni ljubitelj ali nsam ni protivnik...:icon_lol:
kak se veli,onda si li/la:icon_lol:
Nadam se da u na ovom forumu nai dosta korisne i zanimljive stvari kao i to da u upoznati dobronamerne i zanimljive sagovornike.
batali:icon_lol:
POZ SVIMA!
:sun2:P.S. Ina
e sam ozbiljan porodi
an, fakultetski obrazovan
ovek. Ra
unam da je plus ako neko takav podr~ava ovu plemenitu biljku i ideju foruma!
imash ne + nego pljus
ti se mora da aalia MNOGO:ohno:
inace dobrooaa:icon_lol:
skoro_normalna
ENTUZIJASTA315 REP29%
→ Poznavalac
29 REP58%
→ Istraživač
nov 2009.
nov 2009.#10
Drugovi sada studiram "I Grow Chronic! (Cannabis Hydro Cultivation).avi" (nasao preko "http://rapidlibrary.com/") i smatram da je to najbolji video materijal o hidroponiji uopste koji se momze naci na netu. Informacije iz tog filma i za uzgajenje trave se mogu opstiti na bilo koju biljku.
29 REP58%
→ Istraživač
nov 2009.
nov 2009.#11
Usput zasada imate dve knjigice skenirane od mene.
Ako hocete da neku skeniram, uradicu to vrlo rado, ali mi morate reci kako da dodjem do njih.
U gradskoj biblioteci u BG je non-stop zauzeta "Trava" a mozda neko ima i neku jos dobru!
Veliki sam ljubitelj knjige pa ako neko ima ideju kako da dodjem do jos literature neka mi predlozi.
http://www.megaupload.com/?d=0UCNFS61
&
http://www.megaupload.com/?d=35XGLAHH
nov 2009.
1 / 11
nov 2009.
nov 2009.