VUTRA
ForumZajednicaKo ste?POZ SVIMA(zbog medicinske marihuane)!
LEGACY

POZ SVIMA(zbog medicinske marihuane)!

20 odgovora1,783 pregleda

nov 2009.

#1
Javljam se na ovaj forum jer sam ga naaao pomou googla. Povod je medicinska primena marihuane. Iako sam o marihuani citao dosta ranije kod Ivone }ivkovi (http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm), nekako sam se tek zadnjih par dana totalno zainteresovao gledajuci (http://www.youtube.com/watch?v=wcwrBO7Uysg) i sl. Marihuanu sam konzimirao pusenjem, par puta u zivotu, i nisam strasni ljubitelj ali nsam ni protivnik...:icon_lol: Nadam se da u na ovom forumu nai dosta korisne i zanimljive stvari kao i to da u upoznati dobronamerne i zanimljive sagovornike. POZ SVIMA! :sun2:P.S. Ina e sam ozbiljan porodi an, fakultetski obrazovan ovek. Ra unam da je plus ako neko takav podr~ava ovu plemenitu biljku i ideju foruma!
Big LLEGENDA

nov 2009.

#2
Dobro nam doaao i nadam se da ea ostat dugo, inia mi se OK, i da, ovdje stvarno SVE mo~ea nau it o ovoj naaoj svetoj biljci i ato je najbitnije, nau it ea ISTINITE injenice a ne one injenice koje promi e anti-propaganda marihuane samo da bi oni zaradili za sebe....
He-ManLEGENDA

nov 2009.

#3
Welcome :wave::hippy:
Yami_RazielAMBASADOR

nov 2009.

#4
check your seat belts dude, cuz your quickly going to become one :D edit: quote ne stima? xD
#34POZNAVALAC

nov 2009.

#5
Ovakvi su ljudi veoma bitni! Dobro doaao :) EDIT- quote stima! xD

nov 2009.

#6
Slusaj momka iz kretenozemske i daleko ces dogurat...Dobrodosao porodicni covjece! :)
Kreso1988ENTUZIJASTA

nov 2009.

#7
:D one more 5000 000 000 to go:D
FukmondoAMBASADOR

nov 2009.

#8
Marihuanu sam konzimirao pusenjem, par puta u zivotu, i nisam strasni ljubitelj ali nsam ni protivnik...:icon_lol: kak se veli,onda si li/la:icon_lol: Nadam se da u na ovom forumu nai dosta korisne i zanimljive stvari kao i to da u upoznati dobronamerne i zanimljive sagovornike. batali:icon_lol: POZ SVIMA! :sun2:P.S. Ina e sam ozbiljan porodi an, fakultetski obrazovan ovek. Ra unam da je plus ako neko takav podr~ava ovu plemenitu biljku i ideju foruma! imash ne + nego pljus ti se mora da aalia MNOGO:ohno: inace dobrooaa:icon_lol:
skoro_normalnaENTUZIJASTA

nov 2009.

#9
welcome ;))

nov 2009.

#10
Drugovi sada studiram "I Grow Chronic! (Cannabis Hydro Cultivation).avi" (nasao preko "http://rapidlibrary.com/") i smatram da je to najbolji video materijal o hidroponiji uopste koji se momze naci na netu. Informacije iz tog filma i za uzgajenje trave se mogu opstiti na bilo koju biljku.

nov 2009.

#11
Usput zasada imate dve knjigice skenirane od mene. Ako hocete da neku skeniram, uradicu to vrlo rado, ali mi morate reci kako da dodjem do njih. U gradskoj biblioteci u BG je non-stop zauzeta "Trava" a mozda neko ima i neku jos dobru! Veliki sam ljubitelj knjige pa ako neko ima ideju kako da dodjem do jos literature neka mi predlozi. http://www.megaupload.com/?d=0UCNFS61 & http://www.megaupload.com/?d=35XGLAHH

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se