VUTRA
ForumZajednicaKo ste?poz
LEGACY

poz

14 odgovora1,488 pregleda

sep 2008.

#1
Evo iz zg inace bavim se dosadom...volim zezanciju i sve ostalo:bananallama:

sep 2008.

#2
molim moderatora da obrise ovaj post
LucidDreamAMBASADOR

sep 2008.

#3
Dobrodosao... Lol...sta se dogadja sifta ?

sep 2008.

#4
ma shebo sam se nesto...
bongashLEGENDA

sep 2008.

#5
Nema brisanja, nek svi vide kako si zajebo. :D Dobrodoaao. :b_woot:

sep 2008.

#6
LOL koji jebza =)))

sep 2008.

#7
jebate pa ja nisam ni znao da ima ovakih teme bas nam je dosadno...!!! dobio sam na kladionici !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
LucidDreamAMBASADOR

sep 2008.

#8
Xexe...Kakvih tema,za zezanje i sprdanje? :) evo... http://forums.vutra.org/sve-i-svasta/2797-brutal-offtopic-44.html

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se