VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav crvenooki :)
LEGACY

Pozdrav crvenooki :)

22 odgovora1,770 pregleda
windfucker12ISTRAŽIVAČ

jun 2014.

#1
Pozdrav od jednog "novopecenog" konzumenta ove predivne biljke. Prvi put sam probao prije nekih cca 7 mj. i od tad mi se svidjelo,naravno :) Inace nisam osoba koja ima predrasude niti sam ikad imao,ako nesto nisam iskusio/probao ,ni ne pricam o tome. Sada tek vidim koliko su u krivu bili ljudi sto govore da je trava droga,ovisnost,ovo ono... NOT! Pusim kad mogu nabaviti i kad imam novaca,otkad cesce znam zapaliti ,npr. alkohol mi se vise i ne pije bas,ne izlazi u grad i sl. gluposti. Draze mi je ostati kod kuce s curom,uduvat se ,chill na maksimumu,smijanje,zezanje,a nakon toga znamo sto slijedi :tovarenje_banana: :vb_kez: . Definitivno sam amater sto se svega toga tice,ali zato sam se i registrirao,da prosirim svoja saznanja o toj biljci i naucim nesto :)
TarzanZMAJ

jun 2014.

#2
:signs046:
StipeZMAJ

jun 2014.

#3
:signs046:

jun 2014.

#4
Veljkam tu aur sajt :D

jun 2014.

#5
:signs046: E to ti je jedan od razloga zaato je trava zabranjena. Evo vidia, ovjeku i njegovoj djevojci se viae ne izlazi van.Nee viae troaiti pare na izlaske,nee ih viae moi policija ka~njavati radi nevezanog pojasa u autu ili da stanu zebri na rep na asfaltu,ne pridonose troaenjem uope punjenje dr~avnog prora una ... itd,itd Kuda ide ova danjaanja mlade~,ccc Hahahahahahahahaha,aala mala Dobro doaao na forum :D
zikaISTRAŽIVAČ

jun 2014.

#6
Dobrodoaao prika

jun 2014.

#8
:signs046:
Ivana_zgPOZNAVALAC

jun 2014.

#9
Baa si mi izvukao smijeaak na lice :-) Dobro doaao nama (pozdrav i djevojci)!

jun 2014.

#10
:signs046:
topaj motaAMBASADOR

jun 2014.

#11
Tako je buraz, otvori tree oko...
Ena&ModelsyAMBASADOR

jun 2014.

#12
Dobrodosaoo...:-)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se