LEGACY
Pozdrav crvenooki :)
22 odgovora1,770 pregleda
windfucker12
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
windfucker12ISTRAŽIVAČ
jun 2014.
jun 2014.#1
Pozdrav od jednog "novopecenog" konzumenta ove predivne biljke.
Prvi put sam probao prije nekih cca 7 mj. i od tad mi se svidjelo,naravno :)
Inace nisam osoba koja ima predrasude niti sam ikad imao,ako nesto nisam iskusio/probao ,ni ne pricam o tome. Sada tek vidim koliko su u krivu bili ljudi sto govore da je trava droga,ovisnost,ovo ono... NOT!
Pusim kad mogu nabaviti i kad imam novaca,otkad cesce znam zapaliti ,npr. alkohol mi se vise i ne pije bas,ne izlazi u grad i sl. gluposti.
Draze mi je ostati kod kuce s curom,uduvat se ,chill na maksimumu,smijanje,zezanje,a nakon toga znamo sto slijedi :tovarenje_banana: :vb_kez: .
Definitivno sam amater sto se svega toga tice,ali zato sam se i registrirao,da prosirim svoja saznanja o toj biljci i naucim nesto :)
kobasicat0r
LEGENDA6.919 REP19%
→ Zmaj
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jun 2014.
jun 2014.#5
:signs046:
E to ti je jedan od razloga zaato je trava zabranjena.
Evo vidia,
ovjeku i njegovoj djevojci se viae ne izlazi van.Nee viae troaiti pare na izlaske,nee ih viae moi policija ka~njavati radi nevezanog pojasa u autu ili da stanu zebri na rep na asfaltu,ne pridonose troaenjem uope punjenje dr~avnog prora
una ... itd,itd
Kuda ide ova danjaanja mlade~,ccc
Hahahahahahahahaha,aala mala
Dobro doaao na forum :D
Ivana_zg
POZNAVALAC621 REP2%
→ Ambasador
Ivana_zgPOZNAVALAC
jun 2014.
jun 2014.#9
Baa si mi izvukao smijeaak na lice :-)
Dobro doaao nama (pozdrav i djevojci)!
topaj mota
AMBASADOR2.234 REP21%
→ Legenda
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
jun 2014.
1 / 12
jun 2014.
jun 2014.