LEGACY
Kako i zašto sam našla ovaj sajt... :D
57 odgovora2,100 pregleda
1122666
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
1122666ISTRAŽIVAČ
okt 2019.
okt 2019.#1
Pozdrav svima,
Ve godinama povremeno konzumiram travu, sa druatvom ili kad se negde zadesi na ~urci. Elem, to druatvo se raspalo, niko viae nee (o_O), a mene u poslednje vreme baa spopala ~elja :D Prvenstveno sam tra~ila po netu neke forume da bih pre svega naala druatvo za bleju uz travu. Iz NS sam... ::ludak:: Haha, pa nadam se da u ovde nai pre svega savete i iskustva (pre neki dan sam prvi put nabavila sama za sebe i pokuaala da smotam, nije baa bilo perfektno, ali ve~bom do savraenstva xD) a eto mo~da i druatvo :D Pozdraav
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#2
dorodosla. evo za pocetak https://www.vutra.org/threads/kako-smotat-joint.18139/ :) procitaj pravilnik u startu i ne zaleci se sa drzenjem dok se malo ne upoznas sa forumom ;) privatne poruke mozes koristiti nakon 20 objavljenih postova, ne zuri ;)
1122666
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
1122666ISTRAŽIVAČ
okt 2019.
okt 2019.#3
Hvala! Ma naravno, ne bih se sigurno zaletala negde pa da zavraim ko zna gde :) Ali eto, to je bio jedan od razloga, nije mi baa interesantno da
adim sama :confused:Hvala za link, baa sam sad
itala i na nekom drugom sajtu neke savete xD
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#4
delujes kao fina devojka, pazi da te ove barabe na forumu ne iskvare, cudi me da vec nisu uleteli u spiku :D
WEEDetix
ZMAJ94.193 REP
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
1122666
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
1122666ISTRAŽIVAČ
okt 2019.
okt 2019.#8
Hahahha :D zna
i PowerSeed samo tebe da sluaam, pa u znati ko je baraba? :D sigurna sam da su svi fini i miroljubivi... to je ipak propratna pojava hobija :ajnstajn: WEEDetix, hvala ti, sigurna sam da nema :) Stipe, pa ko zna, mada sam sad daleko od toga... :D
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
Komadant
ISTRAŽIVAČ94 REP29%
→ Entuzijasta
KomadantISTRAŽIVAČ
okt 2019.
okt 2019.#10
Dobro doala, ja kao relativno nov
lan imam samo re
i hvale za forum. Ima dosta korisnih informacija, pa i o motanju :) Ina
e sam iz NS isto pa kad nas put nanese jedno na drugo, u
im te motati :D
1122666
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
1122666ISTRAŽIVAČ
okt 2019.
okt 2019.#11
u to verujem :))
hvala :D hahah eto, mo~da i bude prilike... baa malopre gledam na jednom sajtu neko uputstvo, piae da d~oint ne treba da bude airi od flopa ? a i ovde ima super saveta. Baa u sada da probam, ako ispadne dobro hvaliu se, ako ne... praviu se da nisam ni pokuaavala :)
AnnaNirvana
LEGENDA7.180 REP22%
→ Zmaj
AnnaNirvanaLEGENDA
okt 2019.
okt 2019.#12
Ima li jos ko da se lepo upeca eyessss:Nesto meni ovo sve sladunjavo( il me oprala lagano paranoja)....kako god
Dobro dosla sister :rolleyes:
1122666
ISTRAŽIVAČ88 REP25%
→ Entuzijasta
1122666ISTRAŽIVAČ
okt 2019.
okt 2019.#13
Ovo neato na moj ra
un? :D pa ne znam, mo~da si u pravu, i ja bih to verovatno pomislila :D hvala ti :D
Badi
ZMAJ177.232 REP
rKj420
ZMAJ25.636 REP
rKj420ZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#15
21000 pozz and
...bio sam fin al iskvarila me bagra, tako ti je to mada imam dobru dusu skoro kao dalai lama eyessss:
Papa Romeo
ZMAJ21.559 REP
Papa RomeoZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#16
Cao, zovem se Milica i imam 20 godina. Studiram primijenjene umjetnosti, dobro mi ide, al se osjecam jako usamljeno. Nemam s kim dobar dzoks podijeliti, pa uglavnom pusim sama u memljivom stanu.
Voljela bih da se upoznamo radi zajednicke duvke, a dobro bi mi dosla i stan da okrecis.
Javi se, cekam te
:D
P.S. dobro dosla i bolje nas nasla :)
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#18
Papa Romeo odma' u glavu :)
Kako si samo slozio pricu :D
Na trenutak sam pomislio da si zensko :lol:
Dobro dosla 1:wave:
Himalaya
ZMAJ145.729 REP
HimalayaZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#19
Moze neki kontakt telefon,opis mi odgovara :))
@1122666
Welcome :)
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#21
:wave:@1122666
@Papa Romeo ti si kriv ako je svi krenu zvat Milica smiley9934
rKj420
ZMAJ25.636 REP
rKj420ZMAJ
okt 2019.
okt 2019.#23
papo nismo popa zvali za krstenje ipak je to 7ipo smrtnih grehova :eek:
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
balcan_smokeLEGENDA
okt 2019.
okt 2019.#26
Zdravo drugari !
zovem se Dobrivoje, imam 38g i skoro mi je ma
ku prepolovio tramvaj :( nadam se da cu naci neko fino rame za plakanje (mo~e i dojka)
stambeno sam obezbijedjen, bez stalnih primanja, atletske gradje, slobodan za parenje :wave: (prednost klinkama 18+ sa daddy issues :ljubav: ( ::sex:: )
u mom gradu dje duva 56.7% populacije i 99,9% studenata nema ko ni dzok da mi srola pa se evo u
im na sarmama sto mi poslala mama,
razmotam je pa je opet smotam :love2:treniram i na pendreku (od komsije), rolam ga u kore za gibanicu,
isto da osjeaj nadrkam.
dobrodoala :) i nemoj samo da smotaa nekog odavde
mada ko je pao, taj je padu sklon bio. ::sudija::
p.s.
asovi rolanja kod mene na gajbi, vas materijal moje ruke. zvati poslije 23h. (podloga dormeo)
okt 2019.
1 / 30
okt 2019.
okt 2019.