LEGACY
Pozdrav ljudi
66 odgovora3,158 pregleda
OutdoorCroatia
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
OutdoorCroatiaISTRAŽIVAČ
maj 2016.
maj 2016.#1
zz svima ljubiteljima biljke i clanovima :vutra:
kao sto nick kaze samo outdoor :spliff: uzgajam
ovo ce mi biti 9 (uspjesna) sezona nadam se :D imam 25god dolazim iz sjeveroistocne HR
ove sezone idem s 12 biddy earlya SER i 6 early skunka SS . Volim f1 hibride jer lako ih je podic ,otporni su i zahvalne biljke generalno. ako nesto funkcionira ne mjenjaj :D
od frenda stari je nazalost obolio od raka, sva sreca pa on ima jos svojih zaliha ulja ,ali to nece dugo potrajat, tako da ove sezone 80-90% ode na lijek ,ali nije mi ni najmanje zao dapace razmisljam jos menki naruciti jer kupovati ulje je suludo skupo s danasnjim cijenama.
eto toliko od mene za pocetak mozda neki dnevnik izbacim
:vozdra: peace
OutdoorCroatia
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
OutdoorCroatiaISTRAŽIVAČ
maj 2016.
maj 2016.#4
f1 je biddy early frenda .otporan na pljesan i osmisljen je kao outdoor sorta za nizozemsku .na str od proizvodaca sve pise ...skunk nije ali je potentan i dosta otporan zato on ide s njim tek toliko da nije samo jedna sorta.
mislim i da budem dnevnik otvorio posto radim nesto sto nisam ovdje primjetio na forumu ,kada topiram biljke pigam im granje ,uvrcem ih (vrlo oprezno) jednu preko druge budu cvrsce kada odu u vis ...odma pikam kolce na sajtu ,sto takoder ne vidim da je tu praksa
edit sjeme je feminizirano posto svojeg vise nemam tj lose je cuvano i eto primoran sam bio kupovati, pa sam zrtvovo kolicinu radi sigurnosti da ce biti bicarke
OutdoorCroatia
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
OutdoorCroatiaISTRAŽIVAČ
maj 2016.
maj 2016.#6
http://www.seriousseeds.com/all-strains/biddy-early.html
eto sve pise kakva je sorta F1 SATIVA ,nemoj spamat mi temu procitaj pravilik molim.
edit ovo frenda je upuceno tebi krivo poslozen kontekst recenice .BIDDY EARLY je f1 frende.kuzis?
boze sacuvaj s ovim forumima izgubio sam volju za ovim prije nego sam poceo ,ako su moderatori ovakvi sta za ostatak da mislim ...svaka cast
OutdoorCroatia
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
OutdoorCroatiaISTRAŽIVAČ
maj 2016.
maj 2016.#9
ja ga od 2008 sadim nikad problema s njim nisam imao ,s obzirom da je situacija takva kakva je idem na zicera ...
ma dzaba ti kokice nisam se ja tu dosao s nikim svadat ni raspravljat .htio ti to ili ne vodi se pod f1 i sta god ti rekao bit ce f1 ,ali mislim da to stvarno nije bitno ..vidim da mogu dosta pridonjeti forumu sa samom tehnikom growa koja ovdje uopce nije uobicajena niti sam nasao jedan dnevnik da je raden po mome pa eto vidit cemo ako ce bit zivaca ide dnevnik ,ako ne slike govore 1000 rijeci kazu
OutdoorCroatia
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
OutdoorCroatiaISTRAŽIVAČ
maj 2016.
maj 2016.#12
bit ce nesto to je sigurno ...po broju ovih pluseva predpostavljam da si upucen i siguran sam da i sam znas sto su f1 f2 itd vrste biljke mene si naso dresirat :p i da ne znas GUGL ZNA :D
nije nista novo ,niti sam ja to izumio ..pokupio sam tu tehniku od frenda ..bas ovog kojem je stari obolio i mogu sa sigurnosti reci da ce ti biljka biti puno jaca ako ju nakon toppa izprepletes ajmo to tako reci ,a kolci u sajtu prije sadenja biljke su mjera opreza ,ako nema okolo adekvatne vegetacije za privezat biljku ,bolje odma imati kolac ,nego ga pikat dok je biljka u cvatu i ostetit korijen i nepotrebno stres raditi.
edit : umalo sam zaboravio imam i 1 domaja brutalno dobra je usla u 2.tjedan. slabo napreduje jer ju selim balkon prozor ..kod nas led potukao sve danas tako da sva sreca da ove sezone ovako kasno startam i nadam se da ce se konacno unormaliti vrijeme
OutdoorCroatia
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
OutdoorCroatiaISTRAŽIVAČ
maj 2016.
maj 2016.#14
ma znas sigurno ,znam i ja jos par ljudi koji to rade,reko sam nije neka nauka niti sam to izmislio...topiras - izlaze 2 vrha,porastu ajmo rec 2cm ..savines ih jednu oko druge ..ne znam kako bi drugacije to opisao ..izbacit cu sliku kada dode vrijeme bas danas sam topirao domaju na trecem katu pa kad dovoljno vrh izraste budem slikao cca 10dana ako ne i vise jer mi je otisla prigusnica i ne mislim kupovati novu ,a ovo seljakanje balkon prozor mi vec jede zivce stas kad sam skrt ko ganci...,radio sam turu pola biljki tako pola normalan topping ...isto early su bili u igri ovi su puno jaci bili ,ne znam zasto ali jesu i od tada to mi je pod obavezno
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
maj 2016.
maj 2016.#15
9 sezona u 25 godina ~ivota ... uope nije za pohvaliti se :)
Dok su ostala djeca tr
ala za balunom na livadi .... ti ispada da si sadio gand~u :D
S druge strane,nemoj otvarati dnevnik sa ovim koli
inama koje si spomenio da sadia + joa...
tako da,baci oko na pravilnik foruma jer ti ne vrijedi ni otvoriti dnevnik sa ovim brojem koji spominjea.
Biti e uklonjen u startu.
Mo~ea ti misliti ata ti je volja,to je tvoje graansko pravo. No,pro
itaj prvo pravilnik foruma :)
Dobro doaao.
Paranoja Man
AMBASADOR2.379 REP25%
→ Legenda
Paranoja ManAMBASADOR
jun 2016.
jun 2016.#20
Kakav start na forumu :D Vjerujem da neea po~ivjeti pree dugo, ali nadam se da grijeaim.... interesuje me tvoje 9-ogodianje iskustvo :thumb: Welcome, i budi cool:cool:
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
OutdoorCroatia
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
OutdoorCroatiaISTRAŽIVAČ
jun 2016.
jun 2016.#23
kasan start ove godine ,sta je tu je vidit cemo koliko ce narast u vegi ,rokam plantelu 4-5x od preporucenog nakon 3.tjedna ,topiram drugi kat cim izade
da 9 godina sta se svi toliko cudite? mi kad smo bili klinci nista sladoled i lizalice samo cka i cibu daj je bilo hahaha
@Paranoja Man dolazak sa stilom haha. sto da ne?mislim da je sve ok . lik me nesto napo sta f1 ovo ono pa necu presutit ako je f1 biljka mozda malo grubo izgleda ,ali nista bezobrazno nije receno i mislim da nista zlonamjernoga nije bilo s njegove strane niti s moje tako da ne vidim problem ;)
OutdoorCroatia
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
OutdoorCroatiaISTRAŽIVAČ
jun 2016.
jun 2016.#26
hvala svima na dobrodoslici skoro pa zaboravio :D
imam jedno pitanje dali je tko growao os SweetSeedsa Cream Caramel???
dobio sam par komada djaba ,procitao sam sve o strainu ,ali me zanima info iz prve ruke zahtjevnost growanja ,kako podnosi topiranje i pregnojavanje i dim kakav je :D
Hammer 2
POZNAVALAC716 REP13%
→ Ambasador
Hammer 2POZNAVALAC
jun 2016.
jun 2016.#27
Dobro doaao na forum.Nemoj se ljutit ali nemogu se gotovo ni u kojem pogledu slo~it sa tvojim tvrdnjama.Od 16god. da sadia u sjeverozapadnoj Hrvatskoj sa takvim bahatim hvalisanjem nebi izdr~ao 9 dana da te murija ne opi.One
aaice sa pokuaajem sadnje izgledaju kao da su se djeca igrala a ne tako iskusne barabe.Sretno dalje,
ekam da neato nau
im.:idea:
OutdoorCroatia
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
OutdoorCroatiaISTRAŽIVAČ
jun 2016.
jun 2016.#28
valjda ti znas :) casice idu za koji dan van ne vidim smisao tegle ovako ih je lakse preselit..stvar logike nick ti sam kaze outdoor croatia .
nisu bezveze sve spremne u kutiji od cipela ,sve ima svoje zasto .nije bezveze stiropora 2x vise nego sto bi trebalo biti ,iskustvo mi je pokazalo da biljka u tavim uvjetima puno bolje starta.
ko kaze da od 16.dogine sadim ?? rekao sam 9.uspjesna sezona.imao sam dva tri propala growa prije toga.jedne godine su musici bili jedne sam sam zaj stvar sa gnojenjem .
tad nije bilo foruma ,videa i pm sve je bilo stvar pokusaja i pogresaka.
tada kad si pao dobio si 2-3godine ,a ne ko danas frend za 100+ stabljiki u inu godinu i pol dobio .s time da je poznat policiji od prije sto zbog belog sto radi gandje.
tada nije bilo yt i sto videa
nije bilo informacija na svakom cosku
nemoj mi solit pamet molim te.ja znam dobro sto radim .
imate na forum desetke tisuca ljudi ,a rokate automate na 18-6 rezimu
sadite automate u casice od jogurta upravo sam vidio 2 takva slucaja u dnevnicima o cemu pricamo???
bahatost i reci sto mislis bez dlake na jeziku su dva razlicita pojma ,nemam se sta hvalit strancima po forumu nista mi to ne znaci u zivotu .ovi plusevi minusi mislis da mi to nesto znaci?? ko zemlja ispod nokta ,sto se i vidi po provedenom vremenu ovdje kada nadem neku zanimljivu temu da nije copy paste sa stranih foruma mozda se malo i zadrzim.
medalju treba dati ljudima koji imaju volje i zivaca nekoga neiskusnog uputiti ,pokazati mu put ,a sve je vec milion puta receno.iskreno mislim da je to ne bih mogao tako da svaka vam cast iskreno ,mora da imate debele zivce i jos vise volje .respect
OutdoorCroatia
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
OutdoorCroatiaISTRAŽIVAČ
jun 2016.
jun 2016.#30
svatko ima pravo na svoje misljenje ,ali mislim da je sve receno u mojem predhodnom postu.ako sam sta netocno rekao slobodno me ispravi.boze sacuvaj da si me povrijedio sve je 5 ali ocito neke stvari ovdje treba crtati
Paranoja Man
AMBASADOR2.379 REP25%
→ Legenda
Paranoja ManAMBASADOR
jun 2016.
jun 2016.#32
Autdorac iz Hrvatske, de si ebo te Lesi :) Opusti se bre, al si svadljiv... ko da ti nijedna nije dala godinu dana :D Ova tema je po
ela sa negativnim vibracijama, a me no like it ! Upoznalu smo te, po~eljeli ti dobrodoalicu, i to je to .... Nemoj viae o uzgoju ovdje gdje se novi
lanovi predstavljaju, ve nastavi tamo gdje valja i trebuje.... Ili otvori dnevnik uzgoja, ili osmisli neku temu u podforumu "Vanjski uzgoj" , pa nam tamo predstavi svoj rad i iskustvo. Ja li
no jedva
ekam, vjerujem i ostatak zajednice pasioniranih growera ;) Odenak tra~i da ti stave klju
(ako neko od establiamenta to saam ne napravi), i nastavimo zajedno u novom, dobrom raspolo~enju.... bez zatezanja i konfrotacija !!! LP meeen
OutdoorCroatia
ISTRAŽIVAČ70 REP13%
→ Entuzijasta
OutdoorCroatiaISTRAŽIVAČ
jun 2016.
jun 2016.#33
upravu si slazem se bad vibe ,nije cka problem nikad bila nego temprerament je takav kakav je ne volim da neko prodaje muda pod bubrege jer je procitao 10postova na forumu i sad ce me nesto uciti.alergican sam na glupost .i sa ovim takoder slazem. moze lock nema se tu sta previse pisati sve je receno.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
jun 2016.
jun 2016.#34
Ajd'mo sada s pri
e na djelo ;) Da mi to vidimo.
Dobro doaao.Pripazi na svoju sigurnost i na broj biljki.
🔒 Ova tema je zaključana
maj 2016.
1 / 34
maj 2016.
jun 2016.