LEGACY
Ćao, zdravo svima
12 odgovora1,097 pregleda
fortysimo
ENTUZIJASTA543 REP86%
→ Poznavalac
fortysimoENTUZIJASTA
jul 2020.
jul 2020.#1
Pozdrav svima, kasnim malo sa predstavljanjem, kao i svi drugi, o
igledno haha..
Ja sam iz dr~ave u kojoj se sve po
inje sa vrlo malo godina, kao i sve druge exYu dr~ave. Mada sam dosta mlad da bih mogao o tome uopate pri
ati. Imam 20 godina, sudei po svim postovima koje sam pro
itao, jedan sam od mlaih ovdje. To mi je posebno drago jer onda znam da neke stvari koje sam pro
itao nikako ne mogu biti budalaatina.
Imam zavraenu srednju akolu i pauzirao sam jednu godinu da niata ne upiaem. Kako stvari stoje, cijepam se upisati neato ili ipak ne. Sa druge strane, od mlaih dana, najviae preko igrica, u
io sam programirati i dizajnirati. Pa danas zaradim neku ekstra paricu sa strane za poslove koje radim. Koristio sam i online platforme ali nemam toliko dobro iskustvo sa njima. Dolje u izbaciti jedan dva rada,
isto bez veze.
Od foruma o
ekujem da nau
im kako gajiti pravilno biljku, da bih mogao da doem do ato kvalitetnijih proizvoda koje u joa dugo dugo dugo koristiti. Pa samim tim ato prije nau
im moje zadovoljstvo e biti vee. Zar ne ? Duboko poatovanje za sve
lanove, slutim dugo i dobro dru~enje. Pozdrav ekipo!!
Maxell
ENTUZIJASTA529 REP82%
→ Poznavalac
MaxellENTUZIJASTA
jul 2020.
jul 2020.#4
Dobro Doao sam ti upiai neato trebat e ti, ina
e informatika ti treba samo iskustvo.
Sretno.::listomahanje::
fortysimo
ENTUZIJASTA543 REP86%
→ Poznavalac
Wilderness
POZNAVALAC648 REP5%
→ Ambasador
jul 2020.
1 / 7
jul 2020.
avg 2020.