VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Ćao, zdravo svima
LEGACY

Ćao, zdravo svima

12 odgovora1,097 pregleda
fortysimoENTUZIJASTA

jul 2020.

#1
Pozdrav svima, kasnim malo sa predstavljanjem, kao i svi drugi, o igledno haha.. Ja sam iz dr~ave u kojoj se sve po inje sa vrlo malo godina, kao i sve druge exYu dr~ave. Mada sam dosta mlad da bih mogao o tome uopate pri ati. Imam 20 godina, sudei po svim postovima koje sam pro itao, jedan sam od mlaih ovdje. To mi je posebno drago jer onda znam da neke stvari koje sam pro itao nikako ne mogu biti budalaatina. Imam zavraenu srednju akolu i pauzirao sam jednu godinu da niata ne upiaem. Kako stvari stoje, cijepam se upisati neato ili ipak ne. Sa druge strane, od mlaih dana, najviae preko igrica, u io sam programirati i dizajnirati. Pa danas zaradim neku ekstra paricu sa strane za poslove koje radim. Koristio sam i online platforme ali nemam toliko dobro iskustvo sa njima. Dolje u izbaciti jedan dva rada, isto bez veze. Od foruma o ekujem da nau im kako gajiti pravilno biljku, da bih mogao da doem do ato kvalitetnijih proizvoda koje u joa dugo dugo dugo koristiti. Pa samim tim ato prije nau im moje zadovoljstvo e biti vee. Zar ne ? Duboko poatovanje za sve lanove, slutim dugo i dobro dru~enje. Pozdrav ekipo!!

jul 2020.

#2
welcome :vutra:
KönneRLEGENDA

jul 2020.

#3
Dobrodoaao :respect:
MaxellENTUZIJASTA

jul 2020.

#4
Dobro Doao sam ti upiai neato trebat e ti, ina e informatika ti treba samo iskustvo. Sretno.::listomahanje::
fortysimoENTUZIJASTA

jul 2020.

#5
Teako je upanuti na informatiku ovdje kod mene
WildernessPOZNAVALAC

jul 2020.

#6
Dobro doso ::grupnjak:: :thumb:

avg 2020.

#7
Dobro doaao na :vutra:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se