LEGACY
Poz ekipici
24 odgovora1,081 pregleda
18 REP36%
→ Istraživač
apr 2014.
apr 2014.#1
Pozdrav svim aktivnim clanovima..
Surfovao sam po forumu i ranije al' evo sad se i prikljucujem.. :)))
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
apr 2014.
apr 2014.#3
dobrodoshao i bolje se snashao.
(shto te dovelo ovamo?
medicina,rekreacija ili hobi-grow ? )
18 REP36%
→ Istraživač
apr 2014.
apr 2014.#4
Hvala puno! :)
Pre svega ljubav,chill..Majka priroda :)
A sto se tice growa,pripremam polako sajt,koristim forum jer ima zaista puno korisnih stvari a ja sam nov u tome pa ce mi svaka pomoc dobro doci. :)
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
apr 2014.
1 / 13
apr 2014.
maj 2014.