LEGACY
pozdrav zeleniii!
20 odgovora916 pregleda
22 REP44%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#1
Zivcira me jer sam okruzena ljudima koji puse i tvrde da to nije lose, a s druge strane jednom tjedno dolaze sa spikom kao, eee bas od danas vise necu pusit travu. pa kako brate tvrdis da nije lose a s druge strane mi dolazis sav nabrijan i pricas o prestajanju... u redu je ako ti zelis prestat, al sta mene *****.
nisam jos upoznala osobu koja cijeni travu. koja pusi to cudo sa zadovoljstvom i bas cijeni te trenutke. kad zapalim hocu sjest i ne mislit o nicemu, a opet o toliko stvari da mogu to s nekim podijelit. onak scilano. al eto nisam jos upoznala osobu koja to cijeni kao ja, a ne kao neki jebeni izvor prihoda i prilika za kombanje i kretenske misije. treba uzivat. ne iz svega vuc korist.
e, zato sam tu :-)
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
Creative
LEGENDA14.039 REP90%
→ Zmaj
CreativeLEGENDA
mar 2014.
mar 2014.#6
a ti sjedi i uzivaj u svome trenutku ,pusti njih ;)
dobro nam dosla :)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
mar 2014.
1 / 11
mar 2014.
mar 2014.