VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozdrav zeleniii!
LEGACY

pozdrav zeleniii!

20 odgovora916 pregleda

mar 2014.

#1
Zivcira me jer sam okruzena ljudima koji puse i tvrde da to nije lose, a s druge strane jednom tjedno dolaze sa spikom kao, eee bas od danas vise necu pusit travu. pa kako brate tvrdis da nije lose a s druge strane mi dolazis sav nabrijan i pricas o prestajanju... u redu je ako ti zelis prestat, al sta mene *****. nisam jos upoznala osobu koja cijeni travu. koja pusi to cudo sa zadovoljstvom i bas cijeni te trenutke. kad zapalim hocu sjest i ne mislit o nicemu, a opet o toliko stvari da mogu to s nekim podijelit. onak scilano. al eto nisam jos upoznala osobu koja to cijeni kao ja, a ne kao neki jebeni izvor prihoda i prilika za kombanje i kretenske misije. treba uzivat. ne iz svega vuc korist. e, zato sam tu :-)

mar 2014.

#2
:signs046:
MeskalitoLEGENDA

mar 2014.

#3
Na pravom si mestu ,welcome !
jesamZMAJ

mar 2014.

#5
:signs046:
CreativeLEGENDA

mar 2014.

#6
a ti sjedi i uzivaj u svome trenutku ,pusti njih ;) dobro nam dosla :)

mar 2014.

#7
:signs046:

mar 2014.

#8
:signs046:
TarzanZMAJ

mar 2014.

#9
pozdrav zelena nasa,,ma pusti budale stas s njima :) dobro nam dosla :signs046:

mar 2014.

#11
kakva lijepa dobrodoslica ;-D :)))

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se