LEGACY
pozdrav svim pusilicama ;)
24 odgovora1,564 pregleda
ajzak43
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
ajzak43ISTRAŽIVAČ
avg 2014.
avg 2014.#1
Pozdrav svima koji dime.novi sam ovdje naravno punoljetan,raspolozen uvijek za pricu i "stosta" jos hahah
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
ajzak43
ISTRAŽIVAČ151 REP67%
→ Entuzijasta
ajzak43ISTRAŽIVAČ
avg 2014.
avg 2014.#3
A to prckam i istrazujem sto je sto hahaha evo upravo sam dislike-ovo
Bassman
LEGENDA8.409 REP34%
→ Zmaj
opa cupa
ZMAJ140.425 REP
opa cupaZMAJ
avg 2014.
avg 2014.#7
dobro dosao na forum za pocetak procitaj pravilnik https://vutra.org/topic/10131-pravilnik/
i neotvaraj teme bezveze kao ovdje https://vutra.org/topic/12210-vrste-trave-za-pocetnika/
malo se upoznaj sa forumom i vjeruj nema pitanja za koje vec odgovor nepostoji.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2014.
1 / 13
avg 2014.
avg 2014.