LEGACY
Vozdra :)
14 odgovora859 pregleda
Hosimir
AMBASADOR4.393 REP83%
→ Legenda
HosimirAMBASADOR
dec 2015.
dec 2015.#1
Dolazim iz Sarajeva i volim pusiti travu kao i svi vi.
Pusim vec 3 godine, jos uvijek nisam uzgajao ali kontam ove sezone nesto vani posijat pa da vidimo kakav sam cvjecar.
Na forum sam naletio trazeci neke price uzgajanja i posebno mi se svidio dnevnik uzgoja na ovom forumu.
Zelim vam puno masne hedovine.
Lijep pozdrav!
L0oD
ZMAJ85.106 REP
wuvuzela
AMBASADOR4.982 REP99%
→ Legenda
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
dec 2015.
1 / 8
dec 2015.
dec 2015.