VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Vozdra :)
LEGACY

Vozdra :)

14 odgovora859 pregleda
HosimirAMBASADOR

dec 2015.

#1
Dolazim iz Sarajeva i volim pusiti travu kao i svi vi. Pusim vec 3 godine, jos uvijek nisam uzgajao ali kontam ove sezone nesto vani posijat pa da vidimo kakav sam cvjecar. Na forum sam naletio trazeci neke price uzgajanja i posebno mi se svidio dnevnik uzgoja na ovom forumu. Zelim vam puno masne hedovine. Lijep pozdrav!
L0oDZMAJ

dec 2015.

#2
Dosao dobro na :cool23::vutra: samo laganim koracima
StipeZMAJ

dec 2015.

#3
Dobrodosao :)
HosimirAMBASADOR

dec 2015.

#4
hvala na dobrodoslici!

dec 2015.

#5
samo ti kontaj pa skontaj, dobrodosao
wuvuzelaAMBASADOR

dec 2015.

#7
dobro dosao stanovnice kapitola :rasta::bocni::

dec 2015.

#8
dje si ba,dobrodoso ti nama...:spliff: :rasta:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se