VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Evo i ja došo
LEGACY

Evo i ja došo

28 odgovora1,624 pregleda
Evo i ja doao kako sam vas naao jedva da se nisam napuaio i napio i ne bi vas naao, evo ato sam vas naao ali kako se j***** prijaviti na ovi forum ...bong te j*** e neka sad da zapalimo jednu i popijemo pa emo polako.
doc_docENTUZIJASTA

jan 2014.

#2
:spliff: :signs046:
MedozarENTUZIJASTA

jan 2014.

#3
:signs046:

jan 2014.

#4
smanji psovke i dobro doaao :D
ZmijaENTUZIJASTA

jan 2014.

#5
:smoke18: :signs046: :smoke18:
Turf.POZNAVALAC

jan 2014.

#6
:signs046:
el fuegoENTUZIJASTA

jan 2014.

#7
welcome to jigi town http://www.youtube.com/watch?v=zQxQ8c1YM9E&list=PL78w5GiH56nGbcLeAyUpJZGDwoV5wcof4
DJFlyHighLEGENDA

jan 2014.

#8
haha odma se covjek raspucao :D neka neka, samo koristi zvjezdice umjesto nekih slova jer znas da nisu psovke lijepe za cut a tako ni za vidit :) :signs046:
TarzanZMAJ

jan 2014.

#9
dobar nick hehehe :signs046:

jan 2014.

#10
Dobrodosao! Kako god nas nasao,neka si. Bolje ikad neko nikad. :-) :signs046:
MornarPopajENTUZIJASTA

jan 2014.

#11
dobrodosao. :D

jan 2014.

#12
[bez sadržaja]

jan 2014.

#13
hahahaha kako se predstavio :D dobrodosao :D
AlikaENTUZIJASTA

jan 2014.

#14
Welcome :)
MuskoloAMBASADOR

jan 2014.

#15
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se