LEGACY
Evo i ja došo
28 odgovora1,624 pregleda
9 REP18%
→ Istraživač
jan 2014.
jan 2014.#1
Evo i ja doao kako sam vas naao jedva da se nisam napuaio i napio i ne bi vas naao, evo ato sam vas naao ali kako se j***** prijaviti na ovi forum ...bong te j*** e neka sad da zapalimo jednu i popijemo pa emo polako.
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Zmija
ENTUZIJASTA267 REP17%
→ Poznavalac
el fuego
ENTUZIJASTA231 REP8%
→ Poznavalac
el fuegoENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#7
welcome to jigi town http://www.youtube.com/watch?v=zQxQ8c1YM9E&list=PL78w5GiH56nGbcLeAyUpJZGDwoV5wcof4
DJFlyHigh
LEGENDA5.422 REP4%
→ Zmaj
DJFlyHighLEGENDA
jan 2014.
jan 2014.#8
haha odma se covjek raspucao :D neka neka, samo koristi zvjezdice umjesto nekih slova jer znas da nisu psovke lijepe za cut a tako ni za vidit :)
:signs046:
sale82ful
ZMAJ43.002 REP
sale82fulZMAJ
jan 2014.
jan 2014.#10
Dobrodosao! Kako god nas nasao,neka si. Bolje ikad neko nikad. :-)
:signs046:
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
29 REP58%
→ Istraživač
jan 2014.
1 / 15
jan 2014.
jan 2014.