LEGACY
VetaR
20 odgovora863 pregleda
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
vetarPOZNAVALAC
avg 2015.
avg 2015.#1
Pozdrav svima, moje ime je vetar kao sto mozete da procitate, imam 28 godina,
zivim na jugu Srbije, travu sam prvi put zapalio pre 10 godina i odma se zaljubio u nju :)
Ja sam na ovom forumu od 2008 godine, imena su bili weedoye/vidar/weed4life ali sam prosle godine banovan :)
Zanimaju me biljke u sustinu a kanabis najvise, gajio sam i unutra i napolju,
ukrstao sortice unutra dok su se napolju nekako same ukrstale jer mogu da podpisem da tamo gde sam sadio nema muzjaka tj nema kanabisa uopste u krugu od 5 km :)
Moj neki san bi bio da radim posao koji volim a to bi bilo nalazenje novih
sorti i ukrstanje al posto je to samo san mogu samo da ga sanjam :D
Uzdravlje :)
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
Sativa DivaZMAJ
avg 2015.
avg 2015.#2
aaaoo weedoye! :)))) pa dis ti bia? :))
drago mie da si ponovo s nama :)
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
avg 2015.
avg 2015.#3
Vidi sta nam vetar doduvo ,bas se pitah nekolko puta gde si . Welcome back !
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
vetarPOZNAVALAC
avg 2015.
avg 2015.#4
ja sam uvek bio sa vama, samo nisam kucao nista i evo resio
da se aktiviram al kako sam poceo dobicu jos neku bananicu :)
kisi kisi Sativice :D
Mesi duva vetar stalno nego nisam hteo da duvam tamo gde ne vole isti :)
Tarzan
ZMAJ29.879 REP
TarzanZMAJ
avg 2015.
avg 2015.#5
oo vidoje evo tebe nazad, znam da si to ti al lijepo da si se predstavio ;) ima kakav out ove sezone?
vetar
POZNAVALAC705 REP12%
→ Ambasador
avg 2015.
1 / 11
avg 2015.
avg 2015.