VUTRA
ForumZajednicaKo ste?VetaR
LEGACY

VetaR

20 odgovora863 pregleda
vetarPOZNAVALAC

avg 2015.

#1
Pozdrav svima, moje ime je vetar kao sto mozete da procitate, imam 28 godina, zivim na jugu Srbije, travu sam prvi put zapalio pre 10 godina i odma se zaljubio u nju :) Ja sam na ovom forumu od 2008 godine, imena su bili weedoye/vidar/weed4life ali sam prosle godine banovan :) Zanimaju me biljke u sustinu a kanabis najvise, gajio sam i unutra i napolju, ukrstao sortice unutra dok su se napolju nekako same ukrstale jer mogu da podpisem da tamo gde sam sadio nema muzjaka tj nema kanabisa uopste u krugu od 5 km :) Moj neki san bi bio da radim posao koji volim a to bi bilo nalazenje novih sorti i ukrstanje al posto je to samo san mogu samo da ga sanjam :D Uzdravlje :)

avg 2015.

#2
aaaoo weedoye! :)))) pa dis ti bia? :)) drago mie da si ponovo s nama :)
MeskalitoLEGENDA

avg 2015.

#3
Vidi sta nam vetar doduvo ,bas se pitah nekolko puta gde si . Welcome back !
vetarPOZNAVALAC

avg 2015.

#4
ja sam uvek bio sa vama, samo nisam kucao nista i evo resio da se aktiviram al kako sam poceo dobicu jos neku bananicu :) kisi kisi Sativice :D Mesi duva vetar stalno nego nisam hteo da duvam tamo gde ne vole isti :)
TarzanZMAJ

avg 2015.

#5
oo vidoje evo tebe nazad, znam da si to ti al lijepo da si se predstavio ;) ima kakav out ove sezone?
StipeZMAJ

avg 2015.

#7
Dobrodosao opet. :)
vetarPOZNAVALAC

avg 2015.

#8
imam samo jednog auto jet-a na terasi :(

avg 2015.

#9
welcome back weedoye.:)

avg 2015.

#10
Svi te znaju pa evo da te i ja upoznam.Bogec Vidoje :wave:. Welcome back

avg 2015.

#11
zasto ne koristis svoj stari nick weedoye,koliko vidim on nije banovan..

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se