LEGACY
Najzdrav! :D
16 odgovora780 pregleda
17 REP34%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#1
Zdravo svima!
Jel sam jedini makedonac na ovom sajtu ljudi? :D Al nebitno...
Imam 22 god., cadim aktivno oko 4 god, hobi muzika (ako treba ikakva pomoc, tu sam:)...a studiram sasvim treto. Pronasao sam sajt na Go0gle pod "marihuana/treva forumi" mislim, i sam vrlo dobro iznenadzen. :) Ideja prije svega bila, sto sam hteo da nadzem neki odlican recept za brownies ili bilo kakve kola4i4e sa vutre. P.S. Oprostite malo za gramatikom :P
Vashi, Avitas.
:earthhug:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
mar 2014.
1 / 9
mar 2014.
mar 2014.