VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Najzdrav! :D
LEGACY

Najzdrav! :D

16 odgovora780 pregleda

mar 2014.

#1
Zdravo svima! Jel sam jedini makedonac na ovom sajtu ljudi? :D Al nebitno... Imam 22 god., cadim aktivno oko 4 god, hobi muzika (ako treba ikakva pomoc, tu sam:)...a studiram sasvim treto. Pronasao sam sajt na Go0gle pod "marihuana/treva forumi" mislim, i sam vrlo dobro iznenadzen. :) Ideja prije svega bila, sto sam hteo da nadzem neki odlican recept za brownies ili bilo kakve kola4i4e sa vutre. P.S. Oprostite malo za gramatikom :P Vashi, Avitas. :earthhug:
TarzanZMAJ

mar 2014.

#2
:signs046:
Vu ing.POZNAVALAC

mar 2014.

#3
Welcome zemco - ja sam pola makedonac :D

mar 2014.

#4
i nisi jedini ;)
jesamZMAJ

mar 2014.

#5
:signs046:
budjavBudAMBASADOR

mar 2014.

#6
:signs046:

mar 2014.

#7
:signs046:

mar 2014.

#8
Hvala vam puno! :vb_wave: Jel neko zna neki cool recept za gejndz kolachice kao kush brownies recimo? :common053: Il ako moze da me preusmeri u vec dadena tema. Hvala vam opet i pozdrav nazad ljudi! :icon_mrgreen:
ExtraPOZNAVALAC

mar 2014.

#9
:signs046: i samo puuunooo :read: !!

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se