LEGACY
Zakašnjeli pozdrav :P
12 odgovora995 pregleda
GrowerStoner
AMBASADOR4.203 REP77%
→ Legenda
GrowerStonerAMBASADOR
sep 2018.
sep 2018.#1
Pa da i ja pozdravim ekipu i ukratko se predstavim :)
}ivim u ravnici u rvackoj gje je sve pustoa.
Uzgajam vutru 10g i viae,duvam ju 12-13g ako se ne varam.
Do ove godine samo outdoor.
Pratim vas ve 4-5g sigurno ako ne i viae i divio sam se ekipi s indoorom,pa sam samim time
ekao i svoj trenutak da ubodem indoor opremu i da krenem u akcije :)
Smatram da predugo sve ovo po pitanju legalizacije i svega ostalog traje,bolesnici stignu umrjeti xy puta dok naae vlade i lje
nici u
ine neato.
Sva srea pa su moji svi doma za alternativna lje
enja,uspio sam hrpu ocu pomo s uljem,ka~e skoro pa ni ne osjeti multiplu ::vapor::
Vanzemljak27
LEGENDA7.299 REP23%
→ Zmaj
GrowerStoner
AMBASADOR4.203 REP77%
→ Legenda
GrowerStonerAMBASADOR
sep 2018.
sep 2018.#5
Hvala ekipa! Poljeemo na planetu vikler gdje se ~ene hodaju gole i sa atikle ili? ::roor:::zvezda:::banana_rasta:
420Florist
ZMAJ34.960 REP
sep 2018.
1 / 7
sep 2018.
sep 2018.