VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Zakašnjeli pozdrav :P
LEGACY

Zakašnjeli pozdrav :P

12 odgovora995 pregleda
GrowerStonerAMBASADOR

sep 2018.

#1
Pa da i ja pozdravim ekipu i ukratko se predstavim :) }ivim u ravnici u rvackoj gje je sve pustoa. Uzgajam vutru 10g i viae,duvam ju 12-13g ako se ne varam. Do ove godine samo outdoor. Pratim vas ve 4-5g sigurno ako ne i viae i divio sam se ekipi s indoorom,pa sam samim time ekao i svoj trenutak da ubodem indoor opremu i da krenem u akcije :) Smatram da predugo sve ovo po pitanju legalizacije i svega ostalog traje,bolesnici stignu umrjeti xy puta dok naae vlade i lje nici u ine neato. Sva srea pa su moji svi doma za alternativna lje enja,uspio sam hrpu ocu pomo s uljem,ka~e skoro pa ni ne osjeti multiplu ::vapor::

sep 2018.

#2
Uzivaj i dalje na forumu :thumb:
StipeZMAJ

sep 2018.

#3
Ugodno se smjesti :)

sep 2018.

#4
Svezi se.. Polijeemo xD Dobrodoaao
GrowerStonerAMBASADOR

sep 2018.

#5
Hvala ekipa! Poljeemo na planetu vikler gdje se ~ene hodaju gole i sa atikle ili? ::roor:::zvezda:::banana_rasta:

sep 2018.

#6
... i sa 3 dojke jel, haha, dobrodoaao ::banjahanje::
VujsprerAMBASADOR

sep 2018.

#7
Welcome kolega! estitam na dosadaanjim uspjesima i ~elim ti ih joa mnogo ovdje sa nama ;) :respect::vutra:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se