VUTRA
ForumZajednicaKo ste?oi oi ekipo
LEGACY

oi oi ekipo

14 odgovora1,540 pregleda
geckOISTRAŽIVAČ

feb 2010.

#1
bagro, samo sve da vas pozdravim, nije me bilo fazon 300 god. veliki kambek geckO-a i malo cemo opet bacati spike ovde. poz
SLO-EraLEGENDA

feb 2010.

#2
ti zna i bijo na Balkanu,ovi u lepim odelima vele,da je Balkan 300godina nazad...-zna i dobro doaao u realnost raste li kod tebe zlatni bor?
MeskalitoLEGENDA

feb 2010.

#3
Welcome back !

feb 2010.

#4
pa di si gecko ku o staraaa...se puai ata.
geckOISTRAŽIVAČ

jan 2011.

#5
e jbt, nikako da odgovorim. da, na balkanu sam, srbija, beograd, pushe se sheme razne, samo, neshto oslabili paketi od zadnjeg puta otkad sam bio ovde. shta mislite, hoce bude bolja situacija, ili ipak moramo sami za sebe da gajimo, jebala nas kriza! veliki poz mojoj wu braci, i opet (:

jan 2011.

#6
Sami sebi majstore!Jer ako ekaa bolje dane sa ulice,ne ea do ekat. Kako stvari idu,mo~e samo gore da bude.Hrpa loae robe za brdo love!! Treba mislit za sebe a i nemaa posla svakakvim likovima! Dobro nam se vratio!

jan 2011.

#7
Pozdrav komaija
CannabeastISTRAŽIVAČ

jan 2011.

#8
500 djunti za gram prasine,,da mi je vremeplov pa da se vrnem 10 dina nazad

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se