LEGACY
oi oi ekipo
14 odgovora1,540 pregleda
geckO
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
geckOISTRAŽIVAČ
feb 2010.
feb 2010.#1
bagro, samo sve da vas pozdravim, nije me bilo fazon 300 god.
veliki kambek geckO-a i malo cemo opet bacati spike ovde.
poz
SLO-Era
LEGENDA5.899 REP9%
→ Zmaj
SLO-EraLEGENDA
feb 2010.
feb 2010.#2
ti zna
i bijo na Balkanu,ovi u lepim odelima vele,da je Balkan 300godina nazad...-zna
i dobro doaao u realnost
raste li kod tebe zlatni bor?
geckO
ISTRAŽIVAČ65 REP10%
→ Entuzijasta
geckOISTRAŽIVAČ
jan 2011.
jan 2011.#5
e jbt, nikako da odgovorim.
da, na balkanu sam, srbija, beograd, pushe se sheme razne, samo, neshto oslabili paketi od zadnjeg puta otkad sam bio ovde.
shta mislite, hoce bude bolja situacija, ili ipak moramo sami za sebe da gajimo, jebala nas kriza!
veliki poz mojoj wu braci, i opet (:
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
mr.dr.SmokZMAJ
jan 2011.
jan 2011.#6
Sami sebi majstore!Jer ako
ekaa bolje dane sa ulice,ne
ea do
ekat.
Kako stvari idu,mo~e samo gore da bude.Hrpa loae robe za brdo love!!
Treba mislit za sebe a i nemaa posla svakakvim likovima!
Dobro nam se vratio!
Cannabeast
ISTRAŽIVAČ142 REP61%
→ Entuzijasta
CannabeastISTRAŽIVAČ
jan 2011.
jan 2011.#8
500 djunti za gram prasine,,da mi je vremeplov pa da se vrnem 10 dina nazad
feb 2010.
1 / 8
feb 2010.
jan 2011.