LEGACY
Pozdrav svim Ganjamanima !
10 odgovora856 pregleda
43 REP86%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#1
Poz ekipi ovo je jedan od mojih omiljenih sajtova inace ja sam Mihajlo prezime nije bitno stizem iz Srbije i veliki sam fan vutre nadam se da cemo se lepo druziti a i odgajiti koju biljcicu :D :smoke18: Naso sam sajt sam posto zelim zasaditi koju biljku
Angry? Just smoke some weed!
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
Punxer
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
PunxerENTUZIJASTA
mar 2011.
mar 2011.#3
Dobro dosao! :)
ugodno citanje i nadam se da ces puno toga nauciti
43 REP86%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#5
hvala na ovakvom gostoprimstvu smoke ako nije problem pogledajte pm od mene
mar 2011.
1 / 6
mar 2011.
mar 2011.