LEGACY
Pozdrav :)
24 odgovora1,067 pregleda
SlicK
ENTUZIJASTA480 REP70%
→ Poznavalac
SlicKENTUZIJASTA
jan 2014.
jan 2014.#1
Evo ekipa,ja sam se bio registrirao jos prije par mjeseci,nisam bas postao,ali sam zato procitao 80% foruma hehe :D volim citati vase postove a pogotovo gledat slike,dnevnike sam skoro sve procitao...Ali da ne duljim,imam 18 godina i pusim od 1. srednje i iz Hrvatske sam :smoke18:
ljoVe
ENTUZIJASTA563 REP91%
→ Poznavalac
SlicK
ENTUZIJASTA480 REP70%
→ Poznavalac
el fuego
ENTUZIJASTA231 REP8%
→ Poznavalac
jan 2014.
1 / 13
jan 2014.
feb 2014.