VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Prvi pozdrav od purgera
LEGACY

Prvi pozdrav od purgera

19 odgovora815 pregleda
PurgerAMBASADOR

sep 2013.

#1
Prije svega pozdrav svim lanovima kolko vas god ima. Ovdje sam nabasao slucajno ploveci valovima net-a. Iz zagreba sam i imam svoj prvi samostalni growich. Moram priznat da sam zahvaljujuci ovom forumu i vama saznao sve kaj me zanimalo i evo da vam se i zahvalim ovim putem. Stvarno cure i decki svaka cast. Mu~ sam svojoj zeni i otac svojoj maloj kceri i jos manjem (friskom :baby: ) sineku :icon_mrgreen: . Imam 27 god. sa travom sam na ti od 13. te, tako da smo si jako dobri. :rasta1: Od tada imam ponesto iskustva u uzgoju ali ne samostalno bas od pocetka do kraja. Sve do sad kad sam sve poslozio da mogu u svom malom vrtu brinuti o ovoj najmocnijoj i najljepsoj nama svima najdrazoj travici. Imam neke fotke koje bih podjelio rado sa vama al malo se jos ne snalazim najbolje pa akoo im neko toliko dobar( a znam da ima) da mi malo pojednostavi te neke cake bil bi mu zahvalan. :icon_lol: :icon_lol: . Jos jedan pozdrav svima
He-ManLEGENDA

sep 2013.

#2
Welcome ;) I evo uputa za ka enje slikica :) https://www.vutra.org/topic/2248-upute-za-postanje-slika/

sep 2013.

#3
:signs046:
RizikISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#4
Dobro dosao ;) :smoke18:

sep 2013.

#6
:signs046: :thumb:

sep 2013.

#7
:signs046:
rKj420ZMAJ

sep 2013.

#8
:signs046:
TarzanZMAJ

sep 2013.

#9
:signs046:
PurgerAMBASADOR

sep 2013.

#10
Hvala svima na dobrodoslici
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#11
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se