LEGACY
Prvi pozdrav od purgera
19 odgovora815 pregleda
Purger
AMBASADOR2.416 REP26%
→ Legenda
PurgerAMBASADOR
sep 2013.
sep 2013.#1
Prije svega pozdrav svim
lanovima kolko vas god ima. Ovdje sam nabasao slucajno ploveci valovima net-a. Iz zagreba sam i imam svoj prvi samostalni growich. Moram priznat da sam zahvaljujuci ovom forumu i vama saznao sve kaj me zanimalo i evo da vam se i zahvalim ovim putem. Stvarno cure i decki svaka cast.
Mu~ sam svojoj zeni i otac svojoj maloj kceri i jos manjem (friskom :baby: ) sineku :icon_mrgreen: . Imam 27 god. sa travom sam na ti od 13. te, tako da smo si jako dobri. :rasta1: Od tada imam ponesto iskustva u uzgoju ali ne samostalno bas od pocetka do kraja. Sve do sad kad sam sve poslozio da mogu u svom malom vrtu brinuti o ovoj najmocnijoj i najljepsoj nama svima najdrazoj travici.
Imam neke fotke koje bih podjelio rado sa vama al malo se jos ne snalazim najbolje pa akoo im neko toliko dobar( a znam da ima) da mi malo pojednostavi te neke cake bil bi mu zahvalan. :icon_lol: :icon_lol: .
Jos jedan pozdrav svima
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
sep 2013.
sep 2013.#2
Welcome ;)
I evo uputa za ka
enje slikica :)
https://www.vutra.org/topic/2248-upute-za-postanje-slika/
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Purger
AMBASADOR2.416 REP26%
→ Legenda
-WhiteWidoW-
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
sep 2013.
1 / 11
sep 2013.
sep 2013.