VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Pozdrav iz Zagreba
LEGACY

Pozdrav iz Zagreba

20 odgovora1,608 pregleda
BrokenCompileISTRAŽIVAČ

avg 2021.

#1
Pozdrav :wave: }ivim i radim u Zagrebu. Imam 41 godinu, dvoje djece. }enu viae nemam :svadja: Od malih nogu sam bio udan i nikada nisam uspio odr~ati kontakt sa ljudima. Jedino sam imao neato uspjeha dok sam puaio travu. Izolacija zbog korona situacije nije puno pomogla. Radim ve preko godinu dana od doma i proaao sam ve puno nivoa ludila. Ne o ekujem ni ovdje da u uspostaviti neki kontakt, ali ako me ku~ite, biti e mi lakae barem da imam privid. Ina e sam optimisti an i veseo :banana_rasta:, neki puta i sarkasti an. Volim gaming i prou avanje ljudske psihologije (i patologije) na internetu. Evo npr. ju er sam upoznao 22-godianju silikonsku Brazilku ali mi je uzela dosta novaca :djede:
jesamZMAJ

avg 2021.

#2
doaao si na pravo mjesto, udobno se smjesti i u~ivaj ::lulamira:: btw, tu je sve for free :D p.s. ako ve nisi https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
BizzzoZMAJ

avg 2021.

#3
Dobrodosao. Kamen po kamen palaca. Neki se odvali pa spadne. Pa ga vratis nazad. Neki se otkotrlja pa i ostane otkotrljan. Kroz rupu ako ne puae, dobro je :D `kicni pravilnik i pomalo samo :)
H2O888LEGENDA

avg 2021.

#4
govoris silikonska brazilka pa bobrodoso u silicijsku dolinu:)
BrokenCompileISTRAŽIVAČ

avg 2021.

#5
`kicnuo sam pravilnik i ve sam i stavio bio jedan topic i mislio sam da sam bio jako lukav, ali mi je obrisan ve :let:
H2O888LEGENDA

avg 2021.

#6
budi ono sto jesi pa neces imat s nikim problema pa ni sa sobom :)
BrokenCompileISTRAŽIVAČ

avg 2021.

#7
Nismo li svi prvotno ono sto jesmo? Mijenjamo se ako zelimo postati bolji tj. ako vidimo da to sto jesmo nije dobro?
H2O888LEGENDA

avg 2021.

#8
zar svi vidimo,nisam ja ni svoj ni tvoj ni niciji ucitelj:)neka obrisu odlutali smo
BadiZMAJ

avg 2021.

#9
Dobrodoaao na:vutra::joint:

avg 2021.

#10
:respect:
White_WizardISTRAŽIVAČ

sep 2021.

#11
Pozdrav i tebi, sretno

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se