LEGACY
Zelim svima dobar dan!
26 odgovora1,247 pregleda
25 REP50%
→ Istraživač
avg 2014.
avg 2014.#1
Pozelio bih svima dobar dan na pocetku. Novi sam clan pa se slabije malo snalazim po forumu :)
Zelio bih da se predstavim prvo u kratkim crtama.Dolazim iz Crne Gore , imam 25 godina , nadimak sam dobio prije od prilike 5 godina od drustva sa kojim dimim i dan danas. Registrovao sam se na forum da bih skupio sto vise korisnih informacija , pitao sta me zanima , i oko cega se ne razumjem.
Do foruma sam dosao tako sto sam cackao nesto po netu o outdoor uzgoju i naisao sam na vas sajt koji me odusevio :) Nadam se finom druzenju. :P
Dimi se topcina velika , gori lijepo ko sterika! :leafblunt: Pozdrav svima.
Sativa Diva
ZMAJ19.032 REP
paket_trave
ISTRAŽIVAČ73 REP15%
→ Entuzijasta
Ena&Modelsy
AMBASADOR2.500 REP29%
→ Legenda
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
avg 2014.
1 / 14
avg 2014.
apr 2015.