VUTRA
ForumZajednicaKo ste?Zelim svima dobar dan!
LEGACY

Zelim svima dobar dan!

26 odgovora1,247 pregleda

avg 2014.

#1
Pozelio bih svima dobar dan na pocetku. Novi sam clan pa se slabije malo snalazim po forumu :) Zelio bih da se predstavim prvo u kratkim crtama.Dolazim iz Crne Gore , imam 25 godina , nadimak sam dobio prije od prilike 5 godina od drustva sa kojim dimim i dan danas. Registrovao sam se na forum da bih skupio sto vise korisnih informacija , pitao sta me zanima , i oko cega se ne razumjem. Do foruma sam dosao tako sto sam cackao nesto po netu o outdoor uzgoju i naisao sam na vas sajt koji me odusevio :) Nadam se finom druzenju. :P Dimi se topcina velika , gori lijepo ko sterika! :leafblunt: Pozdrav svima.

avg 2014.

#2
:signs046:
StipeZMAJ

avg 2014.

#4
Dobrodosao !

avg 2014.

#5
:signs046:

avg 2014.

#6
:signs046: :sun2:
paket_traveISTRAŽIVAČ

avg 2014.

#7
https://www.youtube.com/watch?v=hBlB8RAJEEc
t@maraZMAJ

avg 2014.

#8
Dobrodosao!!!!
Ena&ModelsyAMBASADOR

avg 2014.

#9
Dobrodosao..:-)
BassmanLEGENDA

avg 2014.

#10
:signs046:

avg 2014.

#11
:signs046:
VRTLArrrENTUZIJASTA

avg 2014.

#12
:signs046:

avg 2014.

#13
:signs046:
SHIT SHITISTRAŽIVAČ

apr 2015.

#14
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se