VUTRA
ForumZajednicaKo ste?...
LEGACY

...

16 odgovora1,136 pregleda

feb 2011.

#1
pozdrav ! necu govorit o sebi za svaku sigurnost......naso sam vas tako sto sam poceo trazit po netu male upute za sadenje marihuane jer pocinjem sadit, nikad prije nisam sadio i na ovom forumu sam naso sve sto mije trebalo i odlucio sam se registrirat :D peace :leafblunt:
xxrobixxAMBASADOR

feb 2011.

#2
Dobrodoaao i sretno u growanju!

feb 2011.

#3
Dobro nam doao! Nadam se da ea na sve ata ti treba.A kad po mea otvoria ljepo dnevnik.Pa kad zapne tu smo da pomognemo.
SiDAMBASADOR

feb 2011.

#4
dobro doaao... samo napred!
SekachAMBASADOR

feb 2011.

#5
:signs046:

feb 2011.

#6
hvala :D eo sjemenke ce danas proklijat i sve zasad ide super......eto moze ako zapne negdje ja cu otvorit dnevnik i pitat :DD
PicVajZPOZNAVALAC

feb 2011.

#7
Pozdrav :)

feb 2011.

#8
dobrodosao zemljak..he he

feb 2011.

#9
haha :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se