LEGACY
...
16 odgovora1,136 pregleda
19 REP38%
→ Istraživač
feb 2011.
feb 2011.#1
pozdrav !
necu govorit o sebi za svaku sigurnost......naso sam vas tako sto sam poceo trazit po netu male upute za sadenje marihuane jer pocinjem sadit, nikad prije nisam sadio i na ovom forumu sam naso sve sto mije trebalo i odlucio sam se registrirat :D
peace
:leafblunt:
mr.dr.Smok
ZMAJ15.245 REP
mr.dr.SmokZMAJ
feb 2011.
feb 2011.#3
Dobro nam doao!
Nadam se da
ea na
sve ata ti treba.A kad po
mea otvoria ljepo dnevnik.Pa kad zapne tu smo da pomognemo.
feb 2011.
1 / 9
feb 2011.
feb 2011.