Kad bi Powerseed malo pomogo da vratim stari acc bio bih vrlo zahvalan. I vjerujem da sada imam i iskustva (raznog) pa pa podijelim to s Vama.
Power - ime je Monk (ona slika srca od vutre) HELP dude :D
Puno hvala :)
@Monk, to je bio i moj prvi avatar dok nisam sku~ila da ga i ti imaa, pa sam ga mijenjala
btw, neki dan se vratio i nisam ja, a zbog njegovog nika je moj takav kakav jest :)
ko zna ko e se slijedei vratiti haha
Da extra je avatar, no volim ja i promjene ;)
Eh Seed da nesto nemoze ma nije valjda :D Drago mi je da se sje
aa, sje
am se i ja tebe naravno.. A i lijepo je vidjeti da si sada tu sila :D Kralju
isti sam ja ko sto sam bio, mozda se malo nakupilo postova, al i dalje ne mogu menjati nick niti ozivljavati stari acc, to nije u mojoj nadleznosti pa vidi sa genjom ;)