LEGACY
Pozdrav opet
16 odgovora1,108 pregleda
dexor
AMBASADOR1.595 REP3%
→ Legenda
dexorAMBASADOR
okt 2017.
okt 2017.#1
Evo mene opet, bio sam ovdje stalno visio i vodio dnevnike. Dok mi stara nije zavirila u box i zvala :murija:.
Malo sam se pritajio pa ponovo, i sudac mi je tad rekao "samo nemojte prodavati". Ina
e vutru koristim radi bolesti a i rekreacije :puuuh::. mo~da bi mogao napraviti temu i updejtat je kako sam "pao" i kako te
e,postupak policije te suenje u HR.
dexor
AMBASADOR1.595 REP3%
→ Legenda
dexorAMBASADOR
okt 2017.
okt 2017.#3
Hvala drug. im me stara prijavila, odmah sam promjenio sve aifre, obriso bookmarksove sa preglednika, i tra~io od admina da me briau sa foruma. Nedostajali ste mi.
Štaćukadjevolim
LEGENDA10.296 REP53%
→ Zmaj
dexor
AMBASADOR1.595 REP3%
→ Legenda
dexorAMBASADOR
okt 2017.
okt 2017.#5
Hvala dru~e, evo upravo uz kavicu piaem kako sam pao. i kako to sve te
e u HR. od postupanja policije do suda. Mo~da e nekom koristiti da zna ata ga
eka otprilike jasno, jer svaki slu
aj je pomalo druga
iji. Ja imam "sreu" da stvarno niko nemo~e pobiti moju obranu da sam koristio za zdravstvene probleme.
ak je to i murja napisala. Mada je sud opet vjeata
io moj mob i komp. Ali o tome viae u podforumu "Sve i svaata" upravo piaem
Štaćukadjevolim
LEGENDA10.296 REP53%
→ Zmaj
okt 2017.
1 / 9
okt 2017.
okt 2017.