LEGACY
pozzzz
17 odgovora871 pregleda
20 REP40%
→ Istraživač
mar 2013.
mar 2013.#1
pozzz svoj ekipi
krenulo je poslje jedne u srednjoj akoli i onda sam se ubio u pljugi, i doala vojska 54 klasa u kojoj sam sa ekimom rokao svaki dan!!!!
i naletih na ovo, ma rekoh si moram se regat i podr~iti ovoj forum i legalizaciju
:-)
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
mr.mrkvan
ENTUZIJASTA383 REP46%
→ Poznavalac
Reacher
POZNAVALAC787 REP21%
→ Ambasador
ReacherPOZNAVALAC
mar 2013.
mar 2013.#8
i frend mi je u vojsci po
ea puaiti svaki dan, i otada nema labavo ! :D
:signs046:
artistic
LEGENDA5.372 REP4%
→ Zmaj
artisticLEGENDA
apr 2013.
apr 2013.#9
pozdrav duvac i dobrodosao...bas kad si spomenio, meni je zao sto nisam iso u vojsku, a htjeo sam to proci u zivotu, ali jbg, ukinili vojsku i taman trebo otic kad ono kuratz :) u svakom slucaju, dobar provod s nama zelim :) zivio
-WhiteWidoW-
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
mar 2013.
1 / 10
mar 2013.
sep 2013.