VUTRA
ForumZajednicaKo ste?pozzzz
LEGACY

pozzzz

17 odgovora871 pregleda

mar 2013.

#1
pozzz svoj ekipi krenulo je poslje jedne u srednjoj akoli i onda sam se ubio u pljugi, i doala vojska 54 klasa u kojoj sam sa ekimom rokao svaki dan!!!! i naletih na ovo, ma rekoh si moram se regat i podr~iti ovoj forum i legalizaciju :-)

mar 2013.

#2
:signs046:
FroggyLEGENDA

mar 2013.

#3
Dobrodoaao :smoke18:

mar 2013.

#4
i sad rokam

mar 2013.

#5
:signs046: samo rokaj
mr.mrkvanENTUZIJASTA

mar 2013.

#6
:signs046: :rasta1:
GrowGrowwENTUZIJASTA

mar 2013.

#7
:signs046:
ReacherPOZNAVALAC

mar 2013.

#8
i frend mi je u vojsci po ea puaiti svaki dan, i otada nema labavo ! :D :signs046:
artisticLEGENDA

apr 2013.

#9
pozdrav duvac i dobrodosao...bas kad si spomenio, meni je zao sto nisam iso u vojsku, a htjeo sam to proci u zivotu, ali jbg, ukinili vojsku i taman trebo otic kad ono kuratz :) u svakom slucaju, dobar provod s nama zelim :) zivio
-WhiteWidoW-ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#10
:signs046:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se